Totem tabela nedir? Ne işe yarar?

Totem tabela, açık alanlarda sıklıkla kullanılan ve boyutu istenildiği gibi ayarlanan reklam çeşitlerinden birisidir. Genellikle cadde kenarlarında ve şehirlerarası yollarda sıklıkla kullanılmaktadır. Totem tabelaları, görsel bir reklam olduğu için genellikle kurumların ve büyük mağazaların fark edilmesi için kullanılmaktadır. Totem tabela boyutları uzaklığa ve reklamın çeşidine göre ayarlanabilmektedir.

TOTEM TABELA NASIL YAPILMAKTADIR?

Totem tabela mutlak surette uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bu işle uğraşan ve alanında başarılı çalışmalara imza atan kişiler ya da firmalar, kaliteli tabelalar ortaya koyar. Totem tabelalar; öncelikli olarak tasarlanır ve grafikleri de vektör tabanlı olan programlarda hazırlanır. Tasarlanan ve hazırlanan bu grafikler daha sonra alüminyum tabakalara geçirilir, bu sırada da metal kesiciler kullanılır. Daha sonra iç bölümlerde bulunan metal iskeletler üzerine hazırlanan bu alüminyum tabakalar giydirilmektedir. Eğer tabelaların ışıklı olması istendiyse iç kısma elektrik kabloları da döşenmektedir. Bu tür tabelaların büyüklüğünü anlamak için şu örneği vermek yeterli olacaktır: Elektrik kablolarını tabela içine yerleştirirken, bu işi yapan çalışanlar tabela boruları içerisinde rahatlıkla hareket edebilmektedir.

TOTEM TABELA ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Totem tabelalar, kullanım alanı ve boyutlarına göre çeşitlere ayrılmaktadır. Totem modelleri şu şekildedir:

-Işıksız totem

-Işıklı totem

-Çift bacaklı totem

-Likit totem

-Kompozit totem

-Alüminyum totem

-Çelik saç totem

-Profil totem

-Vinily germe totem

TOTEM TABELA YAPILIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Müşteri eğer totem istiyorsa, mutlaka bu konuda iyi düşünmeli ve öyle karar vermelidir. Totem tabelalar yapılırken şu adımlara dikkat etmek gerekir:

-Totem tabelanın yerleştirileceği yer doğru seçilmelidir. Yere göre boyut belirlenip, ölçülendirme de buna göre yapılmalıdır. Aksi takdirde istenilen etki yaratılamayabilir.

-Totem tabelanın yerleştirileceği bölgeye mutlaka beton dökülmelidir. Bu yerin güçlendirilmesini sağlar.

-Totem tabelanın fırtınalı havalarda yıkılmaması için dayanıklı ve yeterli malzeme kullanmak gerekmektedir.

AVANTAJLARI NELERDİR?

-Totem tabelalar gösterişli olmalarından ötürü, uzaktan fark edilebilmektedir.

-Açık alana yerleştirilen bu tabelalar, firmanın tanınırlığını olumlu yönde etkiler.

-Güzel renkler ve kaliteli tasarımla hazırlanan totem tabelalar, dikkat çeker. Müşterinin ilgisi firmaya yönelir.

Firmanızın reklamını etkili bir biçimde yapmak istiyorsanız bu tabelaları tercih etmelisiniz.

Ahşap Zemin

Ahşap Zemin – Işıklı Harf – Dayıbey – Ataşehir

Son yılların favorisi olan ve dayanıklı oluşu ile göz dolduran ahşap zemin tabelalar, küçük, orta ve büyük ölçekli birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle dış hava şartlarına dayanıklı olması nedeniyle firmaların birçoğu ahşap zemin üzerine ışıklı harf düzenindeki tabelaları tercih etmektedir. TabelaGo olarak, İstanbul Ataşehir’de hizmet sunan Dayıbey adlı lokantaya ahşap zeminli ışıklı harf tabelası hazırladık ve çevredeki birçok insanın da dikkatini çekmeyi başardık.

 

Reklam sektöründe sıklıkla kullanılan ve zarafet, estetik ve çekicilik denildiği zaman aklımıza ilk gelen ürünlerden birisi olan ahşap, özellikle zemin kaplamaları için sık sık tercih edilmektedir. Bir tabelayı daha gösterişli bir hale getirmek ve hedef kitlenin dikkatini çekmek için mutlaka iyi bir tasarım ve kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Bizler de TabelaGo olarak sizler için kaliteli ürünler üretmekte, alanına başarılı tasarımcılarımız ile müşterilerinizin dikkatini çekme amacıyla canla başla çalışmaktayız. İster iç isterseniz de dış mekanda kullanabileceğiniz ahşap zemin üzerine ışıklı tabelalar, fark yaratmanızı sağlayacak.

Ahşap Zemin 

Ahşap Zemin Faydaları Nelerdir?

Ahşap zeminler genellikle dayanıklı olması nedeni ile birçok firma ve iş yeri tarafından tercih edilmektedir. Peki ahşap zeminli tabelaların faydası nedir diye soracak olursak, hangi konuları ön plana çıkarmamız gerekir? İşte sizler için bu tabela çeşidinin faydalarını içeren bir liste hazırladık:

 • Ahşap zeminler genellikle rüzgarı ve yağmuru bolca alan yerlerde sık sık tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bu malzemenin dış hava şartlarına dayanıklı olmasıdır.
 • Ahşap zeminli tabela tasarım açısından da birçok farklılığa müsaade etmektedir. Eğer şık bir tasarım ile müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız ahşap zemin üzerine ışıklı harf kullanmalısınız.
 • Işıklı harf, iş yerlerinin hem gündüz hem de gece karanlığında rahatlıkla fark edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle restoran ve otel gibi iş yerlerinin ahşap zemin üzerine ışıklı harf tasarımlı bir tabela sipariş etmesini tavsiye ediyoruz. Bu sayede hedef kitleye hem gündüz hem de gece ulaşmak kolay olacaktır.

Eğer sizler de ahşap zemin üzerine ışıklı harf tabelası yaptırmak istiyorsanız TabelaGo olarak sizlere uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmaktayız. Bizimle bu konuda iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela – Bursa – Kitikate

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela, son zamanlarda reklam yapmak isteyen büyük küçük tüm firmaların sık sık tercih ettiği tabela çeşitlerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. TabelaGo olarak sizler için hazırladığımız bu tabelalar öncelikle alanına başarılı tasarımcılarımız tarafından planlanmakta sonra da imalat sürecine girmektedir. Bu süreçte kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ortaya çıkan ürünler ortaya koymaktadır. Son olarak Bursa’da hizmet gösteren Kitikate firması için hazırladığımız Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela güzelliğiyle diğer firmaları da bu tip bir ürüne yöneltmeye başlamıştır.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela Nedir?

Ceviz ağacı, maun ağacı, gül ağacı, dışbudak ağacı, kestane ağacı ve meşe ağacı gibi ağaç çeşitleri kullanılarak yapılan ahşap tabelalar, firmalar için mükemmel bir tanıtım ve reklam aracı olarak ön plana çıkmaktadır. Eşsiz tasarımı sayesinde diğer tabelelardan daha çekici ve göz alıcı duran ahşap cephe uygulama, firmamız tarafından sizlere mükemmel detayları ile beraber sunulmaktadır. Yapımı diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha zahmetli olan Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela bu nedenle fiyat açısından diğerlerinden daha pahalı olsa da emin olun verdiğiniz paraya değecek kalitede bir üründür. Çeşitli nedenlerden ötürü kesilen birçok ağacın boşa gitmemesi ve ekonomiye geri kazandırılması amacıyla değerlendirilen ağaçlar, bu sayede reklam sektörüne de yeni ve kaliteli bir kategori eklemiştir. Hem iç hem de dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap tabelalarda tasarımlarınız da daha şık durmaktadır.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Ahşap Tabelaların Avantajları Nelerdir?

 • Ahşap tabelalar görünüm itibari ile diğer tabelalara nazaran daha çekicidir. Bu tabelayı kullanan iş yerleri, müşterilerin dikkatini çekme konusunda daha başarılıdır.
 • Ahşap tabelalar görünüm itibari ile şık durduğu için müşteriye de güven vermektedir. Özellikle otel ve restoran gibi yerleri işletiyorsanız, ahşap tabela ile müşterilerinizi büyülemeniz mümkün olacaktır.
 • Ahşap tabelalar hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
 • Bu tabela çeşidi, doğal bir malzemeden yapıldığı için dış hava şartlarına dayanıklıdır. Yağmurda yıpranmaz, güneşte solmaz.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Eğer sizler de firmanız için kaliteli bir ahşap tabela istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma – KargoPark – Beylikdüzü

TabelaGo olarak sizlere her türlü reklam ihtiyacınızda kaliteli tabela ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Özellikle Dijital Reklam Folyo Yapıştırma konusunda yaptığımız işler bu zamana kadar birçok müşterimiz tarafından çok beğenildi. En son Beylikdüzü’nde hizmet veren KargoPark için yaptığımız çalışma çevre esnafı tarafından da takdir gördü. Peki nedir dijital reklam folyo yapıştırma? Müşterilere ne gibi avantajlar sağlamaktadır? Dijital folyo baskı işlemlerinde sıklıkla kullanılan kendinden yapışkanlı folyo ürünü, reklam sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Farklı desen ve renklerde üretilen bu malzemeye istenilen tasarım rahatlıkla aktarılabilmektedir. Bu ürünler genellikle ahşap, cam ve cephe uygulaması olarak kullanılmaktadır.

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma nasıl yapılır?

Dijital reklam folyo yapıştırma işlemi planlama ve tasarımdan sonra firmamız çalışanları tarafından istediğiniz bölgeye rahatlıkla uygulanabilmektedir. TabelaGo olarak standart bir biçimde kullandığımız ve kaliteli olan folyo malzememiz parlak bir yüzeye sahiptir ve kalıcı uygulamalar konusunda başarılıdır. Ürünlerimizin bir kısmında solvent bazlı dijital baskı yöntemi kullanmaktayız. Bu ürünlere de 2 yıl boyunca solmama garantisi verebilmekteyiz. Firmamızın standart olarak yapmış olduğu üretimlerde şeffaf ve beyaz renkli folyolar kullanmaktayız. Bu ürünlerimiz de piyasadaki en kaliteli ve güvenilir malzemeler arasında yer almaktadır.

Folyonun olumsuz hava koşullarına karşı korunması amacıyla da firmamız tarafından laminasyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma

Folyo uygulamalarımız nelerdir?

Kompozit uygulamalar: Sıklıkla kullanılan dış cephe malzemelerinden birisi olan kompozit genellikle modern çalışmalarda tercih edilmektedir. Yüksek kaliteli tüm görseller kompozit uygulaması ile sizin yeni reklam tabelanız olabilir.

Cam uygulamaları: Dijital reklam folyo yapıştırma uygulamaları arasında en çok kullanılan folyo cam giydirmedir. Tüm cam yüzeylere uygulanabilme şansı bulunan folyo, camlarınızı etkileyici bir reklam panosuna çevirir.

Cast uygulamaları: Genellikle araç giydirme işlemlerinde kullanılan cast folyonun malzemeleri farklıdır ve bombeli yüzeylere sık sık uygulanmaktadır. Kıvrımlı yüzeylere yapacağınız folyo yapıştırmaların sağlam olması için cast uygulamalarını tercih etmelisiniz.

Eğer sizler de firmanız için kaliteli reklam tabelası istiyorsanız firmamızın folyo uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Eczane Tabelası Yönetmeliği

Eczane Tabelası Yönetmeliği – Özge Toptani – Ümraniye

Eczaneler Birliği geçtiğimiz yıllarda Eczane Tabelası Yönetmeliği  hususunda bir takım değişimler ve geliştirmeler yapmıştı. 2014 yılında yayınlanan bu yönetmeliğe göre, eczane tabelalarında bir standart belirlendi ve tüm eczanelerin buna uyulması zorunlu tutuldu. 2017 yılında uygulamaya konulan Eczane Tabelası Yönetmeliği ile eczane Eczane Tabelası Yönetmeliğitabelalarında bulunan “Eczane” kelimesi dışında başka kelimelerde aydınlatma sistemleri kullanımı yasaklandı. Bunun yanı sıra haksız rekabeti önlemek amacıyla tabelalara standart boyutlandırmalar da getirildi. Bu yönetmeliğe göre eczanelerin ismi görüntü kirliliği ve haksız rekabeti önlemek amacıyla ışıksız olarak kullanılacak. TabelaGo olarak bizler de bu yeni yönetmeliğe uygun olan tabelalar tasarlamaya başladık. İstanbul’un Pendik İlçesi’nde faaliyet gösteren Özge Toptanı Eczanesi de bu konuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizden birisi. Yönetmeliğin belirlediği standartlara uygun olarak üretmiş olduğumuz bu tabela sayesinde hem eczane ceza gibi durumlarla karşılaşmamış oldu hem de diğer eczacıların da beğenisi kazanıldı.

Eczabeler Birliği, Eczane Tabelaları Yönetmeliği konusunda geliştirmeler yaparak son noktaya getirdi. Değişikliklerden sonra eczane firmalarının kullanacağı tabelalar konusunda bir standart geliştirildi ve tüm firmaların buna uyması da zorunluluk haline geldi. 2017 yılının nisan ayından sonra yönetmeliğe uymayan eczane firmalarının eczane ve reklam tabelası uygulamaları, idari para cezasına çarptırılacaktır.

Eczane Tabelası Yönetmeliği hakkında dikkat edilmesi gerekenler

Tabela firmalarının bazıları, fiyatları düşük tutarak müşteri çekme amacıyla yönetmelikleri önemsemeden ürün üretiminde bulunmaktadır. Yönetmeliğe uygun olmayan bu eczane tabelaları, eczane firmaları için büyük risk oluşturmaktadır. Çünkü yeni düzenlemeye göre standartlara uymayan firmalar idari para cezası alacaktır. Eczaneler bu nedenle tabela yaptırırken Sağlık Bakanlığı tarafından sunulan eczane tabelası yönetmeliğine uygun tasarımlar kullanan firmalarla anlaşma sağlamalıdır. Bizler de TabelaGo olarak, tüm yönetmeliklere uygun tabela tasarımları yaptığımız için sizleri zarara uğratmamaktayız. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen bu muhteşem tabelalar sayesinde hem idari para cezası riskinden kurtulacak hem de müşteri çekme imkanı bulacaksınız. Kaliteli tüm malzemelerle tasarlanan ve üretilen levhalarımız, alanında uzman ekibimiz tarafından monte ediliyor. Ürettiğimiz bu levhalar ayrıca dış havanın olumsuz şartlarına dayanıklı olması nedeniyle de dikkat çekmektedir. Sürekli olarak denetimler yapıldığı için yönetmeliğe uygunsuz olan levhalar cezalandırılıyor, bu nedenle anlaştığınız firmalara dikkat etmenizi öneriyoruz.

Eczane Tabelası Yönetmeliği

Gold Paslanmaz Krom Harf

Gold Paslanmaz Krom Harf – Uğur Kebap – Pendik

Gold Paslanmaz Krom Harf içeren tabelalar genellikle işletmelerin dışarıdan güzel görünmesini sağlayan en önemli etkenlerden birisidir. Yıllardan beri tabelalar, iş yerlerinin müşteri çekmelerini sağlayan en mühim unsurlarından kabul edilmektedir. Tabelası olmayan ya da tabelası kötü olan firmalar, müşterilerine güven vermez ve bu nedenle kitleleri de çekemez. Hal böyle olunca kar elde etmek de hayal olur. Bu nedenle firmalar mutlaka kaliteli malzemeler kullanarak kaliteli tasarımlar yapan markalarla anlaşma sağlamalıdır. TabelaGo olarak bizler de kaliteli ürünler üretmekte ve sizlerin tabela ihtiyacını karşılamaktayız. Son olarak Pendik’te hizmet veren Uğur Kebap için üretmiş olduğumuz Gold Paslanmaz Krom Harf tabelası, çevredeki esnafın da dikkatini çekti. Dükkana şık bir hava katan bu kaliteli tabela sayesinde müşteriler de güven duyarak iş yerine gelmeye başladı.

Gold Paslanmaz Krom Harf

 

Gold Paslanmaz Krom Harf Nedir?

Gold Paslanmaz Krom Harf kullanılarak yapılan tabelalar dayanıklı olmaktadır. Paslanmaz malzemeler kullanılarak üretildiği için tüm olumsuz dış hava şartlarına da daynıklıdır. Örneğin yağmur yağdığında paslanma yapmaz ya da güneş varken renginde solma yaşanmaz. Bu nedenle bu tabelalar sık sık tercih edilmektedir. Gold tabelalar Gold Paslanmaz Krom Harf adından da anlaşılacağı gibi altın renginden oluşmaktadır. Bu renk de tabelanın albenisini yükseltir. Öte yandan malzemelerde krom kullanılması, tasarımın da işçiliğin de kaliteli olmasını sağlamaktadır.

TABELA KULLANMANIN FAYDALARI

Gold Paslanmaz Krom Harf tabelaları kullanmanın iş yerleri için birçok faydası bulunmaktadır. Bu faydaları ise şöyle listelemek mümkün olacaktır:

-Tabelalar, gold krom harflerden  yapıldığı için dikkat çekmektedir. Bir dükkanın müşteri toplayabilmesi için mutlaka dikkat çekici unsurları bünyesinde bulundurması gerekmektedir. Bunların başında da kaliteli tabelalar gelmektedir.

-Tabelalar, firmanın güven vermesini sağlamaktadır. Başarılı ve kaliteli duran tabela çeşitleri müşterinin güvenini kazanmayı sağlar.

-Tabelalar sayesinde daha fazla müşteri çekebilirsiniz.

-Tabelalar küçük, orta ve büyük ölçekli tüm firmalar için gereklidir. Çünkü bu ürünler sayesinde tanıtım daha kolay bir biçimde gerçekleştirilmiş olur.

Eğer sizler de kaliteli Gold Paslanmaz Krom Harf Tabelaya ihtiyaç duyuyorsanız firmamızın web sitesinden Kutu Harf Sistemleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Uygun fiyatlarla kaliteli hizmet TabelaGO’da sizinle…

Işıklı Ledli Harf Tabela

Işıklı Ledli Harf Tabela – HARPUT – Elazığ

Işıklı Ledli Harf Tabela hem küçük hem de orta ölçekli firmaların en önemli tanıtım araçlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Çok eski zamanlardan beri kullanılan tabelalar, gün geçtikçe gelişme göstermiş ve farklılaşmaya başlamıştır. Eskiden teknolojik eksiklikler nedeniyle oldukça sade olan tabela çeşitleri günümüzde kullanılan ışıklı ledli harfler ile daha geniş çapta dikkat çekmeye başlamıştır. Bizler de TabelaGo olarak bu konuda yaptığımız çalışmalarla müşterilerimizin beğenisini kazanmaktayız. Son günlerde yaptığımız en kaliteli işlerden birisi olan ve Elazığ’da hizmet veren Harput’a sunduğumuz Işıklı ledli harf tabela, herkesin dikkatini çekmeyi başarmıştır.

Peki Nedir Işıklı Ledli Harf Tabela ? Müşterilere Ne Gibi Avantajlar Sağlamaktadır?

Işıklı Ledli Harf Tabela, dikkat çekici olması nedeniyle sık sık tercih edilen ürünlerimizden birisidir. Uygun fiyatlarıyla göz dolduran bu hizmet sayesinde dükkanınızın hem gündüz hem de gece dikkat çekmesini kolaylıkla sağlayabileceğinizin garantisini de veriyoruz.

Işıklı tabelalar sizlere şu avantajları sağlamaktadır:

 • Hem gündüz hem de gece markanızın görünürlüğünü arttırmaktadır.
 • Işıklı ledli harflerden oluşan tabelalar daha şık durduğu için müşterinin dikkatini çekme potansiyeli de yüksektir.
 • TabelaGo tarafından yapılan tabelalar, olumsuz hava şartlarına da dayanıklıdır. Bu tabelalar güneşte solmaz, yağmurlu havalarda da zarar görmez.
 • Kullandığımız aydınlatma sistemleri kaliteli olduğu için dayanıklıdır.

ışıklı ledli harf tabelalar, kamu kurumlarından özel kuruluşlara kadar birçok firmada sıkIşıklı Ledli Harf Tabela sık kullanılmaktadır. Dışarıya alıcı gözle baktığınız takdirde bu tip tabelaları görmeniz mümkün olacaktır. Hem uygun fiyatları hem de şık görünümleri nedeniyle sık sık sipariş verilen bu tabela çeşidinin hazırlanması da uzun sürmemektedir. Eğer sizler de tabelanızla şık bir görünüm elde etmek, müşterilerin dikkatini çekmek istiyorsanız, ışıklı çeşitlere yönelmelisiniz.

Her Zaman Yanınızdayız

TabelaGo olarak bu zamana kadar müşterilerimize hep hızlı ve kaliteli hizmet sağladık. İstediğiniz her türden tabelayı uygun fiyatlarla sizlere sunarak, müşterilerinizin dikkatini çekmenizi sağlıyoruz.

Işıklı Ledli Harf Tabela çeşitlerimizi incelemek ve sipariş vermek için sitemizde bulunan Işıklı Tabela ve Kutu Harf Sistemleri sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. Bize ulaşmak için numaramızı ve sitemizi kullanmanız da mümkün.

Beyaz Plexiglass Kutu Harf

Beyaz Plexiglass Kutu Harf – Işıklı Emlakçı Tabelası – Coldwell Banker

Ünlü emlak firmalarından birisi olan Coldwell Banker için harika bir Beyaz plexiglass kutu harf tabela çalışması gerçekleştirdik.

Mevcut duvar zemin üzerine gerçekleştirdiğimiz bu tabelalar ayrıca ışıklı olmasından ötürü de sık sık tercih edilmektedir. Gecenin karanlığında dahi dikkat çeken Beyaz plexiglass kutu harf tabelaları müşterilerimiz tarafından oldukça beğenilmektedir. Bu tabelaları yaparken öncelikli olarak firmanın renklerine uygun tasarımlar yapmaya çalışıyoruz. Firmanın kurumsal kimliği ile benzeşen renkleri folyoya giydirip, çalışmalarımıza da bunun üzerinden devam ediyoruz.

Beyaz Plexiglass Kutu Harf Nasıl Yapılır?

Son olarak Coldwell Banker için yaptığımız Beyaz Plexiglass Kutu Harf – Işıklı Emlakçı Tabelası, çevre esnafı tarafından da oldukça beğenildi. Bu dikkat çekici tabelanın montajını da yaparak bütün işlemleri tamamladık.

Beyaz Plexiglass Kutu Harf, basit ve uygun fiyatlı bir işlem olmasından ötürü sık sık tercih edilmektedir. Bu güzel tabelalar sayesinde insanlar işletmelerinizi uzaktan fark edecek ve dikkat çekici bir hal alacaksınız. Uygun fiyatı sebebiyle de bütçenizi zorlamayacak olan bu ışıklı emlakçı tabelası, farkıyla iş yerinize şıklık katacak.

Plexiglass Kutu Harf öncelikli olarak tasarımla başlamaktadır. 3D olarak tasarladığımız yazıları plexiglass kutu harf formatına getirmekteyiz. Plexiglass kutu harflerimiz aydınlatma şekillerine göre ise şöyle ayrılmaktadır:

-Önden aydınlatmalı hazırlanan plexi kutu harfler (fileli)

-Önden aydınlatmalı hazırlanan plexi kutu harfler (kapaklı)

-Arkadan aydınlatmalı plexi kutu harfler

-Işıksız paslanmaz olarak hazırlanan plexi kutu harfler

Bu ayınlatma çeşitlerine göre dilediğiniz gibi bir tabelayı sizler için hazırlamakta ayrıca montaj işlemlerini de gerçekleştirmeliyiz.

Kutu Harf in avantajları nelerdir?

Beyaz Plexiglass Kutu Harf tabelaların avantajları:

-Öncelikli olarak dikkat çekmektedir. Bu nedenle uzaktan görünmek isteyen iş yerleri tarafından sık sık sipariş edilmektedir.

-İkinci olarak aydınlatmalı versiyonu tercih edildiğinde gece karanlıkta bile iş yerinizin tabelası rahatlıkla okunmakta böylece daha çok insana ulaşma fırsatına erişmektesiniz.

-Bütçeyi zorlamayışı ve uygun fiyatlı olması nedeniyle, küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından sık sık tercih edilmektedir.

Eğer sizler de iş yerinizin uzaktan fark edilmesini istiyor fakat bütçenizi zorlamamayı düşünüyorsanız Beyaz Plexiglass Kutu Harf uygulamasını tavsiye ediyoruz. Diğer Pilexiglass kutu harf çeşitlerimizi incelemek için kutu harf sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Satış Ofisi Tabelası

Satış Ofisi Tabelası İçin Tasarım – Merosa – İstanbul

Satış ofisi tabelası, hedef kitlesine ulaşmak isteyen bir firma için en önemli tanıtım unsurlarından birisidir. Tabelayı olmazsa olmazlardan saydığımız şu günlerde, müşterinize kaliteli bir biçimde ulaşmayı hedefliyorsanız mutlaka iyi bir tabela şirketi ile anlaşma yapmalısınız. Biz de TabelaGo olarak geçtiğimiz günlerde son olarak İstanbul’da faaliyet gösteren Merosa için satış ofisi tabelası hazırladık. Oldukça ilgi gören bu tabela çeşidi, firmanın belirlediği hedef kitleye ulaştırmasını da kolaylaştırdı. Satış Ofisi TabelasıTabela, geçmişten günümüze kadar iş yerlerinin mutlaka kullanması gereken en önemli reklam unsurlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Özellikle bütün sektörlerde rekabetin arttığı şu günlerde, kaliteli bir tabela ile müşteriye hitap ederek, onu kendinize çekmeniz mümkün olmaktadır. bu işi yaparken de mutlaka iyi bir tasarım yaratan ve tabela yapımında kaliteli malzeme kullanan firmalar ile çalışmanız gerekmektedir.

Satış Ofisi Tabelası Faydaları Nelerdir?

Satış ofisi tabelaları, mutlaka iyi bir görünümde olmalıdır. Çünkü bu tabela çeşidi:

-Müşterin dikkatini çekerek, sattığınız ürüne yönlenmesini sağlar. Özellikle iyi bir tasarıma sahip olan satış ofisi tabelası sayesinde kaliteli geri dönüşler alırsınız.

-Satış ofisi tabelasının kaliteli görünmesi, müşterinin güvenini arttırmaktadır. Ucuz duran ve kalitesiz tasarıma sahip tabelalara sahip olan firmalara müşteri şüpheyle yaklaşır.

-Tabelalar, geçmişten günümüze kadar büyük bir öneme sahip olsa dahi, özellikle rekabetin arttığı şu günlerde daha da mühim bir hale gelmiştir. Rakiplerinizle iyi bir rekabete girmek istiyorsanız tabela tasarımı ve imalatına da önem vermelisiniz.

NEDEN TABELAGO?

Bizler TabelaGo olarak bu zamana kadar yaptığımız tüm çalışmalarla müşterimizi memnun etmeyi bildik. Her türlü tabela çeşidini tasarlayıp imal ederek, markanıza önemli katkılarda bulunacağımızı da garanti ediyoruz. Özellikle satış ofisi tabelası konusunda yaptığımız çalışmalar sayesinde bu zamana kadar birçok markayı hedef kitlesi ile buluşturduk. Bizler firma olarak alanında uzman ve yaratıcı çalışanları ekibimizde barındırıyoruz. Bunun yanı sıra ürünleri imal ederken de en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Tabelalarımız, dış hava şartlarından hiçbir şekilde etkilenmiyor ve bunun sonucunda uzun yıllar dayanabiliyor.

Eğer sizler de satış ofisi tabelası örneklerimizi incelemek istiyorsanız sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Parapet Giydirme

Parapet Giydirme – OSB Üzerine Vinil Germe – İstanbul

Parapet, belli alanları kapatmak için kullanılan paravanlara verilen isimdir. Parapet giydirme ise bu paravanların dilediğiniz tasarımla kaplanması için yapılan ve genellikle büyük firmalar tarafından tercih edilen reklam işidir. Örneğin bir inşaat için yatırım yapıyorsunuz diyelim bu şantiye alanını da etrafa rahatsızlık vermemek için paravan ile kaplamayı planlıyorsunuz. Parapet GiydirmeTabi bu paravan oldukça büyük bir bölgeyi kaplıyor. Sizce de reklam için uygun bir alan değil mi? İşte bu noktada TabelaGo olarak sizlere kaliteli parapet giydirme hizmeti sunuyoruz. Son olarak yaptığımız OSB üzerine vinil germe şeklindeki giydirme, diğer firmalar tarafından da oldukça beğenildi ve tercih edilmeye başlandı.

Parapet Giydirme Avantajları

Peki neden parapet giydirmeyi tercih etmelisiniz? Firmanız için ne gibi avantajları vardır?

-Parapetler yüksek ve geniş olmaları nedeniyle kolay bir biçimde fark edilmektedir. Bu dikkat çekiciliği bir de şahane bir reklamla kaplarsanız, tanıtımınızı kolay bir biçimde gerçekleştirmiş olursunuz.

-Parapetler, klasik açık hava reklamcılığının en önemli seçeneklerinden birisidir. Örneğin bir cadde kenarı ya da bir sokağı düşünün, buradan her gün binlerce insan geçiyorsa hepsi de parapet giydirme ile yaptırdığınız reklamı görecektir. Bu sayede hedef kitlenize de kolay ve hızlı bir biçimde ulaşmış olacaksınız.

-Özellikle aydınlatmalı bir biçimde yaptırılan parapet giydirmeler, hem gündüz hem de gece dikkat çekmesi nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Diğer çeşitlere göre biraz daha yüksek ücretle olsa dahi bu modelden daha sık geri dönüş almanız mümkündür.

Eğer sizler de kaliteli bir reklam yapmak istiyorsanız, parapet giydirmeyi tercih etmelisiniz. Oldukça kaliteli ve birçok insana ulaşma imkanını sizlere sağlayan bu çeşit ile; firmanızın adını kolayca duyurmanız artık mümkün. Harika bir tasarım ve kaliteli malzemelerle üretilen parapet giydirme; uzun bir zaman kullanabileceğiniz nitelikte. TabelaGo olarak kaliteli malzemeler kullanıyor ve tüm giydirme işlemlerimizi dış hava şartlarına uygun bir biçimde hazırlıyoruz. Yani parapet giydirmeler güneşte solmaz, yağmurda da kavlamaz nitelikte oluyor. Bu nedenle firmamızla gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. Eğer verdiğimiz hizmetleri incelemek istiyorsanız cephe giydirme sayfamızı ziyaret etmelisiniz.