Dijital Reklam Folyo Yapıştırma – KargoPark – Beylikdüzü

TabelaGo olarak sizlere her türlü reklam ihtiyacınızda kaliteli tabela ürünleri tasarlıyor ve üretiyoruz. Özellikle Dijital Reklam Folyo Yapıştırma konusunda yaptığımız işler bu zamana kadar birçok müşterimiz tarafından çok beğenildi. En son Beylikdüzü’nde hizmet veren KargoPark için yaptığımız çalışma çevre esnafı tarafından da takdir gördü. Peki nedir dijital reklam folyo yapıştırma? Müşterilere ne gibi avantajlar sağlamaktadır? Dijital folyo baskı işlemlerinde sıklıkla kullanılan kendinden yapışkanlı folyo ürünü, reklam sektörünün vazgeçilmez ürünlerinden birisi olarak kabul edilmektedir. Farklı desen ve renklerde üretilen bu malzemeye istenilen tasarım rahatlıkla aktarılabilmektedir. Bu ürünler genellikle ahşap, cam ve cephe uygulaması olarak kullanılmaktadır.

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma nasıl yapılır?

Dijital reklam folyo yapıştırma işlemi planlama ve tasarımdan sonra firmamız çalışanları tarafından istediğiniz bölgeye rahatlıkla uygulanabilmektedir. TabelaGo olarak standart bir biçimde kullandığımız ve kaliteli olan folyo malzememiz parlak bir yüzeye sahiptir ve kalıcı uygulamalar konusunda başarılıdır. Ürünlerimizin bir kısmında solvent bazlı dijital baskı yöntemi kullanmaktayız. Bu ürünlere de 2 yıl boyunca solmama garantisi verebilmekteyiz. Firmamızın standart olarak yapmış olduğu üretimlerde şeffaf ve beyaz renkli folyolar kullanmaktayız. Bu ürünlerimiz de piyasadaki en kaliteli ve güvenilir malzemeler arasında yer almaktadır.

Folyonun olumsuz hava koşullarına karşı korunması amacıyla da firmamız tarafından laminasyon işlemi gerçekleştirilmektedir.

Dijital Reklam Folyo Yapıştırma

Folyo uygulamalarımız nelerdir?

Kompozit uygulamalar: Sıklıkla kullanılan dış cephe malzemelerinden birisi olan kompozit genellikle modern çalışmalarda tercih edilmektedir. Yüksek kaliteli tüm görseller kompozit uygulaması ile sizin yeni reklam tabelanız olabilir.

Cam uygulamaları: Dijital reklam folyo yapıştırma uygulamaları arasında en çok kullanılan folyo cam giydirmedir. Tüm cam yüzeylere uygulanabilme şansı bulunan folyo, camlarınızı etkileyici bir reklam panosuna çevirir.

Cast uygulamaları: Genellikle araç giydirme işlemlerinde kullanılan cast folyonun malzemeleri farklıdır ve bombeli yüzeylere sık sık uygulanmaktadır. Kıvrımlı yüzeylere yapacağınız folyo yapıştırmaların sağlam olması için cast uygulamalarını tercih etmelisiniz.

Eğer sizler de firmanız için kaliteli reklam tabelası istiyorsanız firmamızın folyo uygulamalarını tercih edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !