Ahşap Zemin – Işıklı Harf – Dayıbey – Ataşehir

Son yılların favorisi olan ve dayanıklı oluşu ile göz dolduran ahşap zemin tabelalar, küçük, orta ve büyük ölçekli birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle dış hava şartlarına dayanıklı olması nedeniyle firmaların birçoğu ahşap zemin üzerine ışıklı harf düzenindeki tabelaları tercih etmektedir. TabelaGo olarak, İstanbul Ataşehir’de hizmet sunan Dayıbey adlı lokantaya ahşap zeminli ışıklı harf tabelası hazırladık ve çevredeki birçok insanın da dikkatini çekmeyi başardık.

Reklam sektöründe sıklıkla kullanılan ve zarafet, estetik ve çekicilik denildiği zaman aklımıza ilk gelen ürünlerden birisi olan ahşap, özellikle zemin kaplamaları için sık sık tercih edilmektedir. Bir tabelayı daha gösterişli bir hale getirmek ve hedef kitlenin dikkatini çekmek için mutlaka iyi bir tasarım ve kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Bizler de TabelaGo olarak sizler için kaliteli ürünler üretmekte, alanına başarılı tasarımcılarımız ile müşterilerinizin dikkatini çekme amacıyla canla başla çalışmaktayız. İster iç isterseniz de dış mekanda kullanabileceğiniz ahşap zemin üzerine ışıklı tabelalar, fark yaratmanızı sağlayacak.

Ahşap Zemin Faydaları Nelerdir?

Ahşap zeminler genellikle dayanıklı olması nedeni ile birçok firma ve iş yeri tarafından tercih edilmektedir. Peki ahşap zeminli tabelaların faydası nedir diye soracak olursak, hangi konuları ön plana çıkarmamız gerekir? İşte sizler için bu tabela çeşidinin faydalarını içeren bir liste hazırladık:

  • Ahşap zeminler genellikle rüzgarı ve yağmuru bolca alan yerlerde sık sık tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bu malzemenin dış hava şartlarına dayanıklı olmasıdır.
  • Ahşap zeminli tabela tasarım açısından da birçok farklılığa müsaade etmektedir. Eğer şık bir tasarım ile müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız ahşap zemin üzerine ışıklı harf kullanmalısınız.
  • Işıklı harf, iş yerlerinin hem gündüz hem de gece karanlığında rahatlıkla fark edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle restoran ve otel gibi iş yerlerinin ahşap zemin üzerine ışıklı harf tasarımlı bir tabela sipariş etmesini tavsiye ediyoruz. Bu sayede hedef kitleye hem gündüz hem de gece ulaşmak kolay olacaktır.

Eğer sizler de ahşap zemin üzerine ışıklı harf tabelası yaptırmak istiyorsanız TabelaGo olarak sizlere uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmaktayız. Bizimle bu konuda iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !