Ofis Camı UV Dijital Baskılı Şeffaf Folyo – Halaman – Esenyurt

Halaman Matbaa ve Ambalaj firması için yapılan toplu iş içinde olan Ofis Camı UV  Dijital Baskılı Şeffaf Folyo yaklaşık 250m2’lik bir iştir.

Ofis Camı UV  Dijital Baskılı Şeffaf Folyo

Ofis katları içerisindeki tüm camlar çeşitli renk ve şekillerde desenlerin UV dijital baskı tekniği ile şeffaf folyoya basılarak yapıştırılmasıyla yapılmıştır. Edda Mimarlık tarafından yapılan harika iç tasarımın tamamlayıcı ögelerinden biri olmuştur. İş yerinin bir matbaa firması olmasından dolayı renk, dram ve pass kalitesine özellikle dikkat edilmiştir. Büyük ebatta basılmasına rağmen kusursuz bir baskı kalitesi için Vutek marka UV baskı makinasında en iyi sonuçlar yakalanmaya çalışılmıştır.

Diğer dijital baskı uygulamalarımızı incelemek için tıklayınız…

 

Dış Cephe Led Işıklı Kutu Harf Kabartma – Halaman – Esenyurt

Halaman Matbaa ve Ambalaj şirketi için yapılmış uygulamardan biri olan Dış Cephe Led Işıklı Kutu Harf Kabartma fabrikanın mevcut dış zemini olan kompozit üzerine montajı yapılmıştır.

Dış Cephe Led Işıklı Kutu Harf Kabartma – Halaman – Esenyurt

5mm pleksi üzerine firmanın kurumsal renklerine uygun renklerde folyo yapıştırak renklendirilmiştir. Yanaklar 3mm plexiglass ile dönüşmüştür. İç aydınlatmada 3 çipli Samsung marka ekolens modül led kullanılmıştır. Aydınlatma elemanları ve kablolar kompozit zeminin arka yüzeyinden çekilerek görüntü kirliliği engellenmiştir.

Diğer kutu harf uygulamaları için lütfen tıklayınız…

Kompozit Üzerine Ledli Kutu Harf Tabela Uygulama – Saray Fırın – Pendik

Saray Unlu Mamülleri için yapılan bu Kompozit Üzerine Ledli Kutu Harf Tabela Uygulama örneği mevcut zemin üzerine montajı yapıldı.

Kompozit Üzerine Ledli Kutu Harf Tabela Uygulama

Ön yüzey 3mm turuncu pleksiden imal edilmiş olup yanaklar 3mm siyah pleksi ile dönülmüştür. Bu tarz uygulamarda yanların siyah olması çok uzaktan bile harflerin birbirine karışmadan okunmasını sağlamaktadır. İç aydınlatmada yine 3 çipli Samsung marka modül led kullanılmıştır.

Diğer kutu harf uygulamalarımızı görmek için lütfen tıklayınız…

Çatı Tabelası – Işıklı Alüminyum Ters Tava Pleksi Kutu Harf – SR Yapı – Pendik – İstanbul

SR Yapı İnşaat için yaptığımız Işıklı Alüminyum Ters Tava Pleksi Kutu Harf uygulaması Çatı Tabelası olarak yapılmıştır.

Işıklı Alüminyum Ters Tava Pleksi Kutu Harf

Bu uygulamanın konstrüksiyonu profilden imal edilmiş olup çatının beton zeminine çelik dübel ve kimyasal dübel kullanılarak montajı yapılmıştır. Işıklı Alüminyum Ters Tava Pleksi Kutu Harf, Alüminyum zemin üzerine yine alüminyum yanak dönülerek yapılır. Ön yüzeye firmanın kurumsal renklerinde 5mm pleksi montajı yapılarak renklendirme yapılır. İçten 3 çipli Samsung marka ekolens lede sahip uygulama dış mekan şartlarına en dayanıklı olacak şekilde uzun ömürlümalzemelerden üretilmiştir.

Diğer çatı tabela uygulamalarımızı görmek için tıklayınız…

İyi bir Tabela Firması Nasıl Seçilir?

Tabela firması seçimi ile ilgili geçen gün ilginç bir telefon görüşmesi yaptık, telefonda bir beyefendi “neden Tabelago ile çalışmalıyım?” diye sordu. Adını taşıdığı bir emlak şirketinin sahibiydi. İstanbulda çok fazla tabela firması bulunduğunu söyledi, “neden sen?” diye ekledi. Bu, daha önce hiç tabela işi yaptırmamış  bir şirketin iyi bir tabela firmasını nereden bulacağı hakkında düşünmeme neden oldu. Bu yüzden temiz ve kaliteli iş yapan bir tabela firması arayanlar için bir listesini yaptık.

Tabela firması seçerken Dikkat edilmesi gerekenler

  1. Tecrübe – Sahada yaşanabilecek pek çok problem başlamadan giderilebilir. Yapılan montajlarla edilen yılların tecrübesi, size her konuda üstünlük sağlar.
  2. Erişilebilirlik – Tabela firmasını çağırdığınızda, ilgili bir kişi buluyor musunuz? Veya sesli mesaj? İşler ters gittiğinde bu durum çok önemli bir konu olabilir.
  3. İyi Montaj Ekipmanları – İnsanlar ucuz donanım veya kaliteli malzemeler arasındaki farkı bilmiyorlar ama yapıyoruz. Ucuz donanım ve malzeme ile çalışmanın yalnızca daha fazla sorun oluşturduğunu yıllar boyunca uzun yollardan öğreniliyor. Siz ilk seferinde doğrusunu yaptığınıza emin olun.
  4. Daha Hızlı Hizmet – Açılış, etkinlik ve kampanya zamanlamaları önemlidir. Elbet hatalar, sorunlar oluşabilir ama işin son güne bırakılmaması ve yeterli ekip ve ekipman ile hızlı çözüm üretebilmek önemlidir.
  5. Tabela çeşitleri, uyum ve yerleşim ile ilgili danışmanlık – Bir tabela tasarlarken kaliteli bir tabela firması, tabela makul bir maliyetle imal etme veya daha pahalı bir şık cephe için bir adım öteye taşımak için seçenekler sunabilir. Ancak çoğu zaman en pahalı tabelalar en az istenendir. Her şey tasarıma bağlıdır.
  6. Güvenilirlik ve Ömür – Listemdeki en önemli şey bu, maalesef bir çok, tabela firması işe girip 2, 3 veya 4 yıl sonra tabela işini bırakıyor. Zor bir süreç. Herkes sadece “Marka Yap” yazan ve sihirli bir şekilde göründüğü kadar büyük bir kırmızı düğmeyi tıklamak kadar kolay olduğunu düşünüyor. Bir tabelacı firmasını işletmek, yüksek riskli bir iştir ve çok karmaşıktır. Uzun süredir iş yapan ve birçok projeye sahip olan, iyi bir tabela portföyüne sahip olan şirketleri arayın. Tabela muhafaza edilmeli ve bakıma muhtaç olmalı, iyi bir şirket yıllar boyunca, kesintisiz olarak sizin iyi görünmenizi sağlaması gerekiyor.

Kafanız hala karışıksa bu yazımızı mutlaka okuyun.

İyi bir çözüm ortağı arıyorsanız bize ulaşmak için tıklayınız.

 

ISA Sign Expo 2017 Tabela Fuarı Yaklaşıyor

ISA International Sign Expo 2017, Tabela Fuarı alanının açılışından üç ay önce fuar alanı satışlarını tamamladı. ISA International Sign Expo 2017, 19-22 Nisan tarihleri ​​arasında Las Vegas’taki Mandalay Bay Kongre Merkezi’nde yapılacak.

Tabela FuarıISA Sign Expo, Tabela Fuarı, grafik ve görsel iletişim endüstrisi için en büyük yıllık etkinlik olup baskı, dijital tabelalar ve bunlarla arasında olan her şeyi bir araya getirmektedir. Mandalay Körfezi’ndeki Tabela Fuarı katında 20.000 metrekareden fazla stand alanı ve yaklaşık 600 katılımcı bulunmaktadır. 20.000’den fazla katılımcı çekmesi bekleniyor. İlgilenen katılımcılar için kayıtlar alınmaya başladı bile…

Fırsatlar

ISA, CPP ile ortak bir konumda bulunduğunu açıkladı: Ticari yazıcıları ve geniş formatlı mürekkep püskürtmeli uzmanları baskı ve paketlemeyle bir araya getirerek katılımcılara sinerjileri keşfetme fırsatı sunuyor.

Katılım

ISA International Sign Expo 2017, aşağıdakiler dahil olmak üzere popüler dönen etkinlikleri içerecektir. “Oyun Değiştirici” oturumları, önde gelen düşünürleri oyunun değişen iş stratejileri ve fikirlerini paylaşmaya davet ediyor. Popüler ağ etkinlikleri, ISA Kayaları: Endüstri Partisi; Davetiye amaçlı yalnızca resepsiyonlar; Ve ulusal ve özel giriş şirketleri için iş kurma ISA Ağ İletişimi; ve tabelalar, grafik ve görsel iletişim şirketlerine yardımcı olmak üzere konularda eğitim etkinlikleri düzenleyen şirketler, yeni fikirleri kullanıyor, işletme faaliyetlerini düzene sokuyor ve zayıf yönlerini hedefliyor.
ISA International Sign Expo 2017 için kayıt www.signexpo.org adresinde açıktır.

 

ISA Tabela Fuarı Hakkında

International Sign Association (ISA) Tabela Fuarı, Amerika Birleşik Devletleri’nden ve dünyadaki 60 ülkeden gelen tabela imalatçıları, tedarikçileri ve kullanıcılarını temsil eder. ISA ve bağlı Kuruluşlar, 200.000’den fazla Amerikalı işçi çalıştıran ve 37.5 milyar dolarlık bir ekonomik etkiye sahip olan dünya çapında tabela ve görsel iletişim endüstrisini desteklemek, teşvik etmek ve geliştirmek için çalışıyorlar.