ISA Sign Expo 2017 Tabela Fuarı Yaklaşıyor

ISA International Sign Expo 2017, Tabela Fuarı alanının açılışından üç ay önce fuar alanı satışlarını tamamladı. ISA International Sign Expo 2017, 19-22 Nisan tarihleri ​​arasında Las Vegas’taki Mandalay Bay Kongre Merkezi’nde yapılacak.

ISA Sign Expo 2017 Tabela Fuarı Yaklaşıyor

ISA Sign Expo, Tabela Fuarı, grafik ve görsel iletişim endüstrisi için en büyük yıllık etkinlik olup baskı, dijital tabelalar ve bunlarla arasında olan her şeyi bir araya getirmektedir. Mandalay Körfezi’ndeki Tabela Fuarı katında 20.000 metrekareden fazla stand alanı ve yaklaşık 600 katılımcı bulunmaktadır. 20.000’den fazla katılımcı çekmesi bekleniyor. İlgilenen katılımcılar için kayıtlar alınmaya başladı bile…

Fırsatlar

ISA, CPP ile ortak bir konumda bulunduğunu açıkladı: Ticari yazıcıları ve geniş formatlı mürekkep püskürtmeli uzmanları baskı ve paketlemeyle bir araya getirerek katılımcılara sinerjileri keşfetme fırsatı sunuyor.

Katılım

ISA International Sign Expo 2017, aşağıdakiler dahil olmak üzere popüler dönen etkinlikleri içerecektir. “Oyun Değiştirici” oturumları, önde gelen düşünürleri oyunun değişen iş stratejileri ve fikirlerini paylaşmaya davet ediyor. Popüler ağ etkinlikleri, ISA Kayaları: Endüstri Partisi; Davetiye amaçlı yalnızca resepsiyonlar; Ve ulusal ve özel giriş şirketleri için iş kurma ISA Ağ İletişimi; ve tabelalar, grafik ve görsel iletişim şirketlerine yardımcı olmak üzere konularda eğitim etkinlikleri düzenleyen şirketler, yeni fikirleri kullanıyor, işletme faaliyetlerini düzene sokuyor ve zayıf yönlerini hedefliyor.
ISA International Sign Expo 2017 için kayıt www.signexpo.org adresinde açıktır.

ISA Tabela Fuarı Hakkında

International Sign Association (ISA) Tabela Fuarı, Amerika Birleşik Devletleri’nden ve dünyadaki 60 ülkeden gelen tabela imalatçıları, tedarikçileri ve kullanıcılarını temsil eder. ISA ve bağlı Kuruluşlar, 200.000’den fazla Amerikalı işçi çalıştıran ve 37.5 milyar dolarlık bir ekonomik etkiye sahip olan dünya çapında tabela ve görsel iletişim endüstrisini desteklemek, teşvik etmek ve geliştirmek için çalışıyorlar.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !