Ahşap Zemin

Ahşap Zemin – Işıklı Harf – Dayıbey – Ataşehir

Son yılların favorisi olan ve dayanıklı oluşu ile göz dolduran ahşap zemin tabelalar, küçük, orta ve büyük ölçekli birçok firma tarafından tercih edilmektedir. Özellikle dış hava şartlarına dayanıklı olması nedeniyle firmaların birçoğu ahşap zemin üzerine ışıklı harf düzenindeki tabelaları tercih etmektedir. TabelaGo olarak, İstanbul Ataşehir’de hizmet sunan Dayıbey adlı lokantaya ahşap zeminli ışıklı harf tabelası hazırladık ve çevredeki birçok insanın da dikkatini çekmeyi başardık.

 

Reklam sektöründe sıklıkla kullanılan ve zarafet, estetik ve çekicilik denildiği zaman aklımıza ilk gelen ürünlerden birisi olan ahşap, özellikle zemin kaplamaları için sık sık tercih edilmektedir. Bir tabelayı daha gösterişli bir hale getirmek ve hedef kitlenin dikkatini çekmek için mutlaka iyi bir tasarım ve kaliteli malzemeler kullanılmalıdır. Bizler de TabelaGo olarak sizler için kaliteli ürünler üretmekte, alanına başarılı tasarımcılarımız ile müşterilerinizin dikkatini çekme amacıyla canla başla çalışmaktayız. İster iç isterseniz de dış mekanda kullanabileceğiniz ahşap zemin üzerine ışıklı tabelalar, fark yaratmanızı sağlayacak.

Ahşap Zemin 

Ahşap Zemin Faydaları Nelerdir?

Ahşap zeminler genellikle dayanıklı olması nedeni ile birçok firma ve iş yeri tarafından tercih edilmektedir. Peki ahşap zeminli tabelaların faydası nedir diye soracak olursak, hangi konuları ön plana çıkarmamız gerekir? İşte sizler için bu tabela çeşidinin faydalarını içeren bir liste hazırladık:

  • Ahşap zeminler genellikle rüzgarı ve yağmuru bolca alan yerlerde sık sık tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise bu malzemenin dış hava şartlarına dayanıklı olmasıdır.
  • Ahşap zeminli tabela tasarım açısından da birçok farklılığa müsaade etmektedir. Eğer şık bir tasarım ile müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız ahşap zemin üzerine ışıklı harf kullanmalısınız.
  • Işıklı harf, iş yerlerinin hem gündüz hem de gece karanlığında rahatlıkla fark edilmesini sağlamaktadır. Bu nedenle özellikle restoran ve otel gibi iş yerlerinin ahşap zemin üzerine ışıklı harf tasarımlı bir tabela sipariş etmesini tavsiye ediyoruz. Bu sayede hedef kitleye hem gündüz hem de gece ulaşmak kolay olacaktır.

Eğer sizler de ahşap zemin üzerine ışıklı harf tabelası yaptırmak istiyorsanız TabelaGo olarak sizlere uygun fiyatlarla kaliteli ürünler sunmaktayız. Bizimle bu konuda iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela – Bursa – Kitikate

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela, son zamanlarda reklam yapmak isteyen büyük küçük tüm firmaların sık sık tercih ettiği tabela çeşitlerinden birisi olarak ön plana çıkmaktadır. TabelaGo olarak sizler için hazırladığımız bu tabelalar öncelikle alanına başarılı tasarımcılarımız tarafından planlanmakta sonra da imalat sürecine girmektedir. Bu süreçte kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde firmamız, yüzde yüz müşteri memnuniyetini ortaya çıkan ürünler ortaya koymaktadır. Son olarak Bursa’da hizmet gösteren Kitikate firması için hazırladığımız Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela güzelliğiyle diğer firmaları da bu tip bir ürüne yöneltmeye başlamıştır.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela Nedir?

Ceviz ağacı, maun ağacı, gül ağacı, dışbudak ağacı, kestane ağacı ve meşe ağacı gibi ağaç çeşitleri kullanılarak yapılan ahşap tabelalar, firmalar için mükemmel bir tanıtım ve reklam aracı olarak ön plana çıkmaktadır. Eşsiz tasarımı sayesinde diğer tabelelardan daha çekici ve göz alıcı duran ahşap cephe uygulama, firmamız tarafından sizlere mükemmel detayları ile beraber sunulmaktadır. Yapımı diğer tabela çeşitlerine göre biraz daha zahmetli olan Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela bu nedenle fiyat açısından diğerlerinden daha pahalı olsa da emin olun verdiğiniz paraya değecek kalitede bir üründür. Çeşitli nedenlerden ötürü kesilen birçok ağacın boşa gitmemesi ve ekonomiye geri kazandırılması amacıyla değerlendirilen ağaçlar, bu sayede reklam sektörüne de yeni ve kaliteli bir kategori eklemiştir. Hem iç hem de dış mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz ahşap tabelalarda tasarımlarınız da daha şık durmaktadır.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Ahşap Tabelaların Avantajları Nelerdir?

  • Ahşap tabelalar görünüm itibari ile diğer tabelalara nazaran daha çekicidir. Bu tabelayı kullanan iş yerleri, müşterilerin dikkatini çekme konusunda daha başarılıdır.
  • Ahşap tabelalar görünüm itibari ile şık durduğu için müşteriye de güven vermektedir. Özellikle otel ve restoran gibi yerleri işletiyorsanız, ahşap tabela ile müşterilerinizi büyülemeniz mümkün olacaktır.
  • Ahşap tabelalar hem iç hem de dış mekanlarda kullanılabilmektedir.
  • Bu tabela çeşidi, doğal bir malzemeden yapıldığı için dış hava şartlarına dayanıklıdır. Yağmurda yıpranmaz, güneşte solmaz.

Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Eğer sizler de firmanız için kaliteli bir ahşap tabela istiyorsanız, mutlaka bizimle iletişime geçmelisiniz.Ahşap Cephe Uygulama ve Ahşap Tabela

Müşterinin ilgisini çeken klasik ahşap oyma tabela çeşitleri

Nostalji, hayatımızın hemen hemen birçok noktasında bulunmaktadır. Tabela konusunda da hem dünyada hem de ülkemizde ahşap uygulamalar dikkat çekmektedir. Şık ve klasik bir görünüm sağlayan ahşap oyma tabela çeşitleri, hedef kitlenize nezih yollardan ulaşmanızı da sağlayacaktır.

Sizler için hazırladığımız ahşap oyma tabela fikirlerini bu listeden inceleyebilirsiniz:

ahşap oyma tabela

Ayaklı ahşap tabelalar, genellikle küçük çaplı kafelerde sık sık kullanılmaktadır. Oldukça klasik olan bu tabela çeşidi, sevimli bir ortam yaratmak için ideal.

ahşap oyma tabela

İş yerlerine monte edilen geniş çaplı ahşap oyma tabelalar da dikkat çeken ürünlerden birisidir.

ahşap oyma tabela

Ucunda bulunan 2 adet asma halkasıyla mekanın istediğiniz noktasına rahatlıkla asılabilen ahşap oyma tabela çeşitleri de hem klasikliğe hem de şıklığa ulaşmanızı sağlayacaktır.

ahşap oyma tabela

Ahşap zemin üzerine metal kabartma harfler kullanılarak yapılan bu tabela çeşitleri de işletmeler tarafından sık sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

ahşap oyma tabela

Küçük çaplı ahşap oyma tabelalar, genellikle kırsal kesimlerde konuklarını ağırlayan otel ve pansiyonlar tarafından tercih edilmektedir. Bu tabelalar mekana samimi bir hava katması nedeniyle de beğeni kazanmaktadır.