Yaz Sil Gravür Tabela Uygulamaları

Dikkat çekmek isteyen iş yerleri tarafından sık sık tercih edilen yaz sil gravür tabela, kullanışlı olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Bizler de Tabela Go olarak birçok müşterimize bu tabela çeşidini ürettik ve onları memnun ettik. Özellikle kafe ya da eczanelerde kullanılan bu ürünler ilgi çekmesi nedeniyle de sık sık sipariş ediliyor.

Neon renkler ve ışıklarla müşterilere verilmek istenen mesajlar yaz sil gravür tabelalara yazılıyor, kolaylıkla silinip başka yazılar da bu gravür tabelaya geçirilebiliyor. Örneğin kafelerde genellikle günlük menü ve kampanyalar için kullanılan yaz sil gravür tabelalar, her gün kolaylıkla silinip yazıldığı için sık sık tercih ediliyor. Aynı şekilde eczaneler de bu tabelalara nöbetçi eczaneleri belirten ibareleri kolaylıkla koyabiliyor.

YAZ SİL GRAVÜR TABELA NEDİR?

Yaz sil gravür tabelalar, müşterilerin dikkatini çekme amacıyla yaptırılmaktadır. Pleksi Glass cama yapılan ışıklandırma sistemi sayesinde hem gündüz hem de gece üzerine yazılan yazılar rahatlıkla okunabilmektedir. Bu ürünü yaparken kullandığımız aydınlatma sistemi oldukça kalitelidir ve asla sönmez. Ayrıca cam da kalitesinden ötürü zarar görmez, dış etkenlere maruz kaldığında ise mağdur olmazsınız. Genelde iç mekanlarda kullanılan bu ürün, estetik olması açısından  da beğeni kazanmaktadır. Bu güzel neon ışıklandırmalar ile aydınlatılan yaz sil gravür tabelalar, hele üzerine güzel bir yazı ve çizim yapılırsa muhteşem bir görüntü vermekte müşterinin de dikkatini çekmektedir.

Led aydınlatma yöntemi ile ister animasyonlu, ister duraklayan isterse de sürekli duran şekilde ışıklandırılan yaz sil gravür tabelalar, uygun fiyatlı olması nedeniyle de birçok esnaf tarafından sipariş edilmektedir.

Yaz sil gravür tabela ile iş yerinize renk katın

Bu güzel tabela çeşidi ile hem firmanızın reklamını yapmış olacak hem de iş ortamınıza renk katacaksınız. Güzel ve beğeniye göre yapılan ışıklandırmalar sayesinde ofisiniz daha şen şakrak bir hale gelecektir. İsteğinize bağlı olarak farklı ebatlar, farklı şekiller ve farklı aydınlatma renklerinde üretebildiğimiz bu ürüne ulaşmak için uygulamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Yaz sil gravür tabelalar ile müşterinizin dikkatini çekmek için bizimle mutlaka iletişime geçin.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !