Cephe Giydirme Sistemleri

Cephe giydirme, konusunda zayıf olan binalarda en kaliteli tabelalar bile çirkin durur. Tabelago olarak sizin için en iyisini isteriz ve dış cephenizi bütün olarak ele alır, talepleriniz doğrultusunda hazırlanan projeyi anahtar teslim olarak hizmetinize sunarız.

Vinil Germe Sistemleri

Vinil Germe, vinil malzemesinin sabit bir körkasa üzerine çakma sistem(ahşap masif üzerine zımba) ya da yaylı sistem ile sabitlenerek düz bir görsel yüzey elde edilmesine denir. Vinil, (-CH=CH2) molekül yapısına sahip bir tür organik birleşiğe denir.  Çeşitli üretim yolları olan bu malzeme ile kısa ve orta vadeli dijital baskılı, baskısız ekonomik, ucuz cephe giydirme yapılabilmektedir. Büyük bina ve duvarların cepheleri olduğu gibi vinille zarar vermeden kapatılarak reklam alanına çevirilebilir. Ayrıca, inşaatların iskelerlerine delikli vinil yapılarak hem reklam alanı oluşturulur hem de iskele koruma perde yapılmış olur.

One Way Vision Giydirme  – Delikli Folyo Kaplama

One Way Vision Giydirme, cam yüzeylerin  delikli folyo olan yapışkanlı bir malzeme ile kaplanarak, camların işlevlerini kaybetmeden reklam alanı oluşturmasına olanak sağlar. Günümüzde cam giydirme binaların artması ile oldukça sık kullanılan bir uygulama şekli oldu. Malzemenin yapıştırıldığı alanlarda gün içerisinde görsel alanın olduğu taraftan sadece dijital baskı olan görseller görünür. İçeride güneş %50 kırılarak cam filmi etkisi  yaratır. İçeriden dışarısı görünür, dışarıdan içerisi görünmez.  Yalnız akşam vakitlerinde içeriden ışık yakılmasıyla içerisi  dışarıdan yarı yarıya görünür.

Kompozit Giydirme

Kompozit Giydirme, firmanıza ait bina ve cephelerin kısmi ya da tamamen alüminyum kompozit paneller ile giydirilmesine denir. Tabela sektörüyle artık neredeyse birleşen bu iş, firmanıza ait her noktada vazgeçilmez, tamamlayıcı bir yapı haline geldi. Tabelago, cepheniz ne halde olursa olsun, sadece tabela olarak değil tüm görünümüze önem vererek A’dan Z’ye çözüm sunuyor. Kompozit paneller üzerine uygun kutu harf uygulamalar yapıyor ve kusursuz bir görüntüye kavuşmanızı sağlıyor.

Ahşap Cephe Giydirme

Ahşap Cephe, son yılların en popüler uygulamalarından biridir. Sıradışı ahşap görüntüsünü, kullandığımız malzemelerle uzun ömürlü ve canlı renklerle sağlıyoruz. Betopan ya da galveniz kapama yapılan eski bina görüntünüz, lambiri ya da özel mimari tasarımlarla hareketlendirilmiş desenlerle giydirilir. Büyük-küçük, iç-dış tüm mekanlarda güvenle yaptırabileceğiniz ahşap giydirme mağazanıza, restoran ve cafenize kusursuz bir görüntü kazandırabilir.

Cam Cephe Giydirme

Cam Cephe, binalarınız, mağazalarınız, şube ve bayileriniz için tamamlayıcı bir öge olup reklam uygulamalarını tamamlar. Özel mimari uygulamalarınıza tam destek sağlayan Tabelago, eksiksiz bir şekilde ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için cam cephe projelerinizi de hayata geçiriyor. Ekonomik Cam cephe sistemlerinde uzun ömürlü malzeme ve işçilik anlayışıyla sizlere hizmet veriyor.

Birlikte Harika İşler Yapalım !

Uzun yılların deneyimiyle, işinizin görsel kimliğini eğlenceli ve etkileyici bir şekilde hayata geçiriyoruz.

Paylaş