Tabelalar, sizin hakkınızda ne söylüyor?

Her gün işine gidiyorsun ve bir başkasına çok açık görünebilecek bir şey senin gözünden kaçabiliyor. Bakımsız tabelalar ya da soyulmuş bir vitrin folyosu iş yeriniz hakkında çok şey söyleyebilir. Tüketicilerin %83’ü yerel işleri internette araştırırken, %90’ı online araştırmadan sonra yerel iş yerlerini ziyaret ederlerek alışverişlerini tamamlarlar. Mağazanız online görünümünüzle uyumlu olmalı ve onları içeri çekmelidir.

Ziyaretçileriniz için büyük bir etki yaratmak için, tabelalarınızın şu özelliklere sahip olduğundan emin olun:

  • Markanızı ya da şirketinizi ifade eden logo/logotype: Logonuz ya da diğer tabelaların içeriği açıkça görünür olmalı ve renkler diğer pazarlama alanlarınızı tamamlamalı.
  • Okuması kolay içerik: Beş ile yedi kelimeden sonrası gereğinden fazlasıdır. Çok fazla kelime etkiyi azaltır.
  • Estetik – Evet, herkesin neyin çekici olduğuna dair fikri farklıdır ve bir spor salonuna uygun olan bir spa salonundan farklı olacaktır. İşaretleriniz, posterleriniz ve reklam tabelalarınız iyi korunmuş, temiz olmalı, işiniz ve markanızın iyi bir izlenimini yansıtmalı.

Geniş format baskı teknolojisindeki gelişmelerle, geniş posterler ve reklam tabelaları artık bütçeye daha uygun ve üretimi daha kolaydır. Reklam tabelaları, dijital baskı görselleri, vitrin folyo uygulamaları ve ışıklı kutu harfler, neredeyse hayal edebileceğiniz her boyutta ve şekilde üretilebilmektedir. Yeni tüketicileri kesinlikle kapıdan içeri girmeye zorlayan bir mağaza için yatırıma değer.

 

Tabelalar’ın yenileme süreci nasıl işler?

Teknik birimiz uzman teknik elemanlarıyla işi  önce projelendirir, işin bütününü organize eder ve sizin karşınızda tek sorumlu olarak çıkar. Size özel  iç ve dış mimari proje alternatifleri üretilir. Uygulamalar profesyonel ekiplerce tamamlanır. Kullanılan malzeme konusunda iş başlamadan ve iş sürecince bilgilendirilirsiniz. Proje sürerken proje ekiplerimiz sizle iletişim halindedi.Bu sayede hedeflediğiniz bütçe içerisinde kalan ,söz verilen zamanda ve size zahmet vermeden sonuçlandırılan uygulamalar gerçekleştirilir.

Yapınızın dış cephesi eski ve demode olsa da  mimari tasarım birimizin yapacağı cephe yenileme  etüdleri ve önereceği cephe kaplama malzemeler ile ,yapınız yeni bir kimlik kazanır.Üstelik yapınızın kazanacağı katma değer yapınızın cephe yenileme maliyetlerinin çok üzerinde olacaktır

 

Bizi güncel olarak facebook adresimizden takip edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !