Tabela satın alırken sorulması gereken 5 soru

Tabela satın alırken sabit bir tabela mı yoksa içerğini şekillendirebileceğiniz led tabelaya mı ihtiyacınız olduğuna karar verin. Bir yol tabelasına ne dersiniz? Öncelikle bir imalatçı firma ararsanız seçeneklerin içinde kaybolacaksunuz. İşyerinizin tabelası hakkında akıllıca bir karar vermek için bütçe, ürün çeşiti ve içeriğin yanısıra tabelanın sağlamlığı ve hava koşullarına dayanıklılığı gibi bir sürü faktörü düşünmeniz gerekir. Bir dış mekan tabelası alırken kendinize bu 5 soruyu sorun, işiniz için doğru olanı hızlı bir şekilde bulacaksınız.

Tabela satın alırken dış mekan tabelanızı nereye yerleştireceksinize önceden karar veriyor musunuz?

Bu soruya başka bir soruyla yanıt verelim. İlgisini çekmek istediğiniz çoğunluk yaya mı yoksa araç kullananlar mı? Eğer iş yeriniz insanların sık sık yanından yürüyerek geçtiği bir açık hava mağazası veya alışveriş merkeziyse yol tabelasıyla ihtiyacınız olan mesajı vermek ve kolayca değiştirmenize izin veren, en son kampanyalarınızın reklamını yapmanın harika bir yolu led tabelalardır. Çoğunlukla araçlı trafiğin dikkatini çekmesi gereken işleri için ise yanıp sönen oklar, değiştirilebilen harf levhaları veya led tabelalar sizin en iyi tercihtir. Hanigisini seçeceğiniz mesejlarınızı güncelleme sıklığına veya uzunluğuna bağlıdır.

2.Mesajlarınızın uzunluğu ne kadar? Ne sıklıkla değişecekler?

Bu gibi sorulara cevap vermeyi reddederseniz pazarlama mesajlarınız için yeterli yer sağlamayan bir tabelayla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bizim led tabelamız uzamsal esneklik sunar. Değiştirilebilir harf yüzleri olan led tabelalar sizin mesajınızı gönderirken sabit kalan değiştirilebilir harf metni için fazladan yer sağlar. Bizim bütün dışmekan tabelalarımızın güncellenmesi sadece dakikalar alır ki bu onları hem kısa dönemli hem uzun dönemli kampanyalar için uygun hale getirir. Çoğu iş yeri genellikle günlük veya haftalık spesiyaller gibi kısa dönemli mesajlar için yol tabelalarını; daha uzun süreli kampanyalar içinse led tabelaları veya değiştirilebilir harf tabelalarını tercih etmeye eğilimlilerdir. Ama iş yeriniz için en pratik tabelayı belirlemek size kalmıştır.

3.Tabelanızın mesajını değiştirirken nasıl bir yol izleyeceksiniz?

Tabela satın alırken tabelanızın çalışma şeklinin her adımını anlamanız bilinçli bir alışveriş için hayati önem taşır. Değiştirilebilir harfli tabelaları veya birleştirilmiş ilan tabelaları ile metni değiştirmek kayan harf tabelalarını izlemek kadar kolay.ve üzerine yazıp silmeli pilon tabelalar ile bu işlem aynı tabelanın ismi kadar basittir. Ama bizim led tabelalarımız dikkat çeken özelliklerinin muntazam düzeniyle şaşırtıcı derecede kolay bir kullanım sunar. Size mesajınızın süresini ayarlama, geçiş efekti ekleme, ve her bir ekran için efekt hızını kontrol etmenize izin veren yazılımı da buna dahildir. Mesajlar dahili bir usb sürücüsü kullanılarak bilgisayarınızdan tabelaya transfer edilmeden önce ön izleme şeklinde gösterilebilir. Sadece tabela programlama yazılımını indirin ve hiç vakit kaybetmeden mesajlarınızı almak kullanıcı kılavuzunu adım adım takip edin.

4.Tabelanızın ne kadar sağlam olmasını istiyorsunuz?

Hiçbir dış mekan tabelası aynı kalitede değildir. O yüzden alıveriş için gezerken tabelanızın yerini aklınızda tuttuğunuz gibi istediğiniz kaliteyi de aklınızda tutun. Tabelago ürünleri uzun yıllar dayanabilecek şekilde yapılmıştır.UV korumasıyla yapılmış olup sararmaya karşı 10 yıl garantisiyle bizim değiştirilebilir harf tabelalarımız ve kurumsal tabelalarımız orijinal parlak beyaz arkaplanını muhafaza eder. Emaye boyasıyla boyanıp fırınlanmış çelik tabela kabini tabelanızın elementlerden krounmasını sağlar ve yıllar geçse de ona iyi bir görünüm verir. Endüstri ürünü standart pcv esnek harflerin aksine bizim yüksek etkili akrilik değiştirilebilen harf tabelalarımız sararmayacak veya kolayca kırılmayacaktır. Ayrıca patentli DryLok™ hızlı başlayan Electronic dengeleyici led tabelalarda veya yanıp sönen oklarda bulunan ışıkları, vaktinden önce yanmalarını önlemek onlara gerekli voltajı sağlamak çin düzenler.

Aklınızdaki tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz…

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !