Site Giriş Tabelası – Yavuzhan Kavala konakları – Kurtköy – İstanbul

İnsanların güvenli bir biçimde yaşamasını sağlayan siteler site giriş tabelası ile güzel bir görünüşe sahip olmaktadır. Bu nedenle site girişine yapılacak tabelalar dikkat çekici olmalıdır.

Biz de TabelaGo olarak Kurtköy’de bulunan Yavuzhan Kavala Konakları için site giriş tabelası yaptık. Bu güzel tabela sayesinde hem sitenin tanıtımını yapmış olduk hem de şıklık kazandırdık. Geçmiş yıllarda site tabelaları o kadar önemli değildi. Bu nedenle düz bir tahta üzerine boyayla sitenin ismi yazılırdı. Fakat günümüzde hem dijital sanatların hem de teknolojinin gelişmesi ile birlikte, site giriş tabelası da oldukça alımlı ve dikkat çeken bir görüntüye ulaştı.

site giriş tabelası

Site giriş tabelası nasıl yapılır?

Site giriş tabelası, arzuya göre istenilen renklerde ve desende tarafımızdan yapılmaktadır. Öncelikli olarak tabelanın tarzı ve sitenin isminin nasıl yazılacağı tasarlanır, daha sonra da hangi tabela tekniğinin kullanılacağına karar verilir. Site giriş tabelası yapmak için müşterilerimiz genellikle kabartma kutu harfleri ve kompozit üzerine lazer kesim plexi kabartmaları tercih etmektedir. Son yıllarda site ve apartman tabelaları artık ışıklı olanlardan tercih ediliyor. Buna göre yapılan tabelanın içerisine led ışık da monte edebiliyoruz. TabelaGo olarak kullandığımız kaliteli led modüller sayesinde site ismi hem gündüz hem de gece rahat bir şekilde dikkat çekiyor. İcra ettiğimiz site giriş tabelası müşterinin isteğine göre kalınlıkta ve renkte yapılabiliyor.

AVANTAJLARI NELERDİR?

Site giriş tabelası birçok avantajı da beraberinde getirmektedir. Eğer sizler siteniz için tabela yaptırmak istiyorsanız, kompozit üzerine lazer kesim plexi kabartmaları ya da kabartma kutu harfleri tercih edebilirsiniz. Oldukça şık duran ve uzaklardan dahi fark edilebilen bu tabelalara bir de led ışık koydurursanız, sitenizin gece dahi fark edilmesini sağlarsınız.

TabelaGo olarak İstanbul’da bulunan Yavuzhan Kavala Konakları için tasarladığımız ve ürettiğimiz site giriş tabelasını inceleyebilirsiniz. Eğer sizler de ilgi çekici ve sitenizi şık gösterecek bir tabela yaptırmayı planlıyorsanız mutlaka led ışıklı olanları tercih etmelisiniz. Dilediğiniz boyutta, renkte ve tasarımda hazırlayabileceğimiz bu güzel tabelaların montaj işlemlerini de müsait olduğunuz bir vakitte gerçekleştirebiliyoruz.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak ve siteniz için tabela yaptırmak istiyorsanız Kutu harf sistemleri sayfamızı ve ışıklı tabela sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !