Sık sık tercih edilen kaliteli çatı tabelası örnekleri

Büyük firmalar genellikle uzaktan da fark edilebilmek amacıyla çatı tabelası çeşitlerine yönelmektedir. Bu tabelalar hem ilgi çekici olması hem de gece ve gündüz rahatlıkla fark edilmesi nedeniyle sık sık tercih edilmektedir. Biraz masraflı da olsa kaliteli geri dönüşler sağlayan çatı tabelası çeşitlerinden sizler için bir liste hazırladık. Eğer bu tip bir tabela yaptırmak istiyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin.

İlgi çekici çatı tabelası örnekleri:

çatı tabelası

Çatı tabelaları genellikle oteller tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle büyük ve beş yıldızlı oteller bu tabela çeşidinden yararlanarak, daha çok müşteri toplamayı amaçlıyor. Büyük firmalara tavsiye ediyoruz.

çatı tabelası

Hastaneler de çatı tabelalarını sık sık kullanan kurumlar arasında. İnsanların acil durumlarda hastaneleri kolaylıkla fark etmesini yarayan bu uygulama, faydalarıyla da ön plana çıkıyor.

çatı tabelası

Bazı durumlarda firmalar, tabelalarını yerleştirmek için çatıları seçmektedir. Örneğin bu fotoğrafta bir kahve firması müşterilerine daha kolay ulaşabilmek için aydınlatmalı bir tabelayı çatıya yerleştirmeyi uygun görmüş.

çatı tabelası

Aydınlatmalı çatı tabelalarına bir örnek daha. Gece dahi fark edilebilmesi nedeniyle dikkat çekiyor.

çatı tabelası

Okullar da çatı tabelasını tercih eden kurumlar arasında yer alıyor. Özellikle özel okulların kullandığı bu tabela çeşidi dikkat çekmesi nedeniyle sık sık yaptırılıyor.

çatı tabelası

Dünyaca ünlü Coca Cola da çatıya dev bir led ekranlı reklam vermeyi tercih etmiş. Görsel açıdan da oldukça şık duran bu tabelanın dikkat çekmediğini söylemek mümkün değil.

Eğer sizler de kaliteli bir çatı tabelası uygulaması yaptırmak istiyorsanız, mutlaka uygulamalar sayfamızı ziyaret etmelisiniz. Çatı tabelası yaptırmak ustalık işi gerektirmektedir. Bu nedenle alanında başarılı ve usta firmalarla çalışmak sizin lehinize olacaktır. Sırf fiyatları uygun diye tanınmamış ve acemi firmalarla çalışırsanız sipariş verdiğiniz tabeladan da tam anlamıyla randıman alamazsınız. Tabelaların hem tasarımsal açıdan hem de dayanıklılık bakımından sağlam olması gerekmektedir. Çünkü çatı tabelaları dışarının tüm hava şartlarına uyum sağlayacak nitelikte yapılmalıdır.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !