Sektörün en önemli alanı: Ofis içi tabela çeşitleri ve örnekleri

Türkiye’de birçok yeni sektörün gelişmesiyle birlikte, bu konularda uzmanlaşan herkes ofis kurmaya başladı. Ofis içinde kullanılacak tabelalar da bu bağlamda yavaş yavaş önem kazanıyor. Çalışanların görevini, ofiste bulunan odaların tanımını yapmak için kullanılan bu tabelaların da genellikle yaratıcı ve kaliteli olması bekleniyor. Biz de sizlere dünyadan ve Türkiye’den kaliteli ve dikkat çeken ofis içi tabelalarını derledik.

ofis içi tabela

Nextgen adlı firma, kaliteli bir tasarımla logosunu ofis içine taşımış. Ofisin daha şık görünmesini sağlayan bu detayı herkese tavsiye ediyoruz.

ofis içi tabela

Dusek Design firması, bu ofis içi tabela ile kargo firmalarına ufak bir uyarıda bulunmuş.

ofis içi tabela

Ofis içerisinde bulunan ve hangi odaların hangi katlarda bulunduğunu anlatan güzel bir tabela.

ofis içi tabela

Bu tabelelar da ofis içerisindeki tehlikeli durumlara karşı çalışanları uyarıyor. Önemli bir detay olan bu tabelaları da es geçmemek lazım.

ofis içi tabela

Bilgi alabileceğiniz alanı yani information (i) bölümünü gösteren ofis içi bir tabela. Genellikle müşterilere kolaylık sağlamak için hazırlanır.

ofis içi tabela

Ofis içerisindeki görevlilerin odalarını belirten tabela uygulamalarından bir örnek. Her iş yeri, müşterilere kolaylık sağlamak için gereklidir.

ofis içi tabela

Ofis içerisinde lavaboların nerede olduğunu gösteren oldukça kaliteli ve yaratıcı bir tabela örneği.

ofis içi tabela

Resepsiyon odasını gösteren ofis içi tabelalardan birisi.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !