Pleksi Kabartma Harf

Pleksi kabartma harf uygulaması, müşterilerimiz tarafından sık sık tercih edilmektedir. Bu kaliteli ve göz alıcı tabela hizmetini son olarak İstanbul Kozayatağı’nda hizmet veren 777 Car Care Systems için hazırladık. Uzaktan bakıldığında dahi fark edilen ve iş yerinize şık bir görünüm kazandıran pleksi kabartma harf uygulaması, tüm müşterilerimiz tarafından memnuniyetle kaşılanmaktadır.

İsteğe bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız hazırlanan tabelaları, logonuza göre ya da kendi istediğiniz şekilde tasarlıyor ve imalatını gerçekleştiriyoruz. Daha sonra ise tabelanın montajını da müsait olduğunuz bir zaman diliminde gelerek sonuçlandırıyoruz. Uygun fiyatlı ve göz alıcı bir tabela modeli olan pleksi kabartma harf genellikle orta ölçekli ve büyük ölçekli iş yerleri tarafından tercih ediliyor.

Nedir Pleksi Kabartma Harf

Kutu harf modelleri, imal ettiğimiz harflerin yüzeyine 3 ila 5 milimetre, yanlarına ise 2 ila 3 milimetre dökme pleksi kullanılarak yapılmaktadır. Bu pleksilerin rengi sınırsızdır ve isteğinize göre şekillendirilebilmektedir. Işıklı pleksi kabartma harf uygulaması için ise 10 ile 16 milimetre arasında bulunan dekotalara modül ledler yerleştirilmektedir. Bu modül ledlerimizin markası Samsung’dur ve firmamız tarafından da garantilidir. Kullandığımız bu modül ledler sayesinde kabartma harflerden oluşan tabelalarınız, hem gece hem de gündüz rahatlıkla görülebilmektedir.

Pleksi Kabartma Harf

İç ve dış mekanlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu şık ürünlerimizi, sizlerin isteğine ve zevkine bağlı kalarak tasarlamaktayız. Son olarak Kozyatağı’nda hizmet sunan 777 Car Care Systems için hazırladığımız pleksi kabartma harf tabelası, oldukça beğeni gördü ve çevre esnafın da ilgisini çekti. Uzaktan dahi rahatlıkla görülebilen bu şık uygulama sayesinde firmanın da insanların gözündeki imajı arttı.

NEDEN PLEKSİ KABARTMA HARF KULLANALIM?

Pleksi kabartma harfler, kutu harflerden imal edilmektedir. Ve oldukça şık bir görünüme sahiptir. İsteğe bağlı olarak hem ışıklı hem de ışıksız yaptıabileceğiniz bu tabelalar bütçenize de zarar vermemesi sebebiyle ön plana çıkmaktadır. Fotoğraflardan da inceleyebileceğiniz üzere 777 Car Care Systems için hem kutu harfleri pleksi olarak imal ettik hem de firmanın logosunu bu yöntem üzerinden yeniden yarattık. Oldukça şık duran tabela sayesinde müşterinin ilgisini çekmek de kolaylaşmış oldu. Eğer sizler de pleksi kabartma harf tabelasına ihtiyaç duyuyorsanız, sitemizi ziyaret etmelisiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !