One Way Vision Uygulama

İstanbul Tuzla’da faaliyet gösteren Hobi GYM için One way vision uygulama gerçekleştirdik. Tasarım ve üretimden sonra giydirme işlemlerini gerçekleştirdiğimiz bu uygulama sayesinde iş yerleriniz uzaktan dahi fark edilmeye başlayacak.

One way vision uygulama, delikli folyo anlamına gelmektedir. Ve bu uygulama dilediğiniz bir tasarımın dijital baskıdan delikli folyo üzerinde çıkarılarak, iş yerlerinizin dış cephesine giydirilmesi işleminden ibarettir. Şık duran ve aynı zamana uygun fiyatlı olan bu güzel baskı tekniğini sayesinde bu zamana kadar birçok müşterimizi de memnun etmeyi başardık.

One Way Vision Uygulama nedir?

One way vision uygulama, iş yerlerinin ve dükkanlarınızın dış cephesinde bulunan cam yüzeylere uygulamadığımız bir reklam çeşididir. Halk arasında delikli folyo olarak bilinen bu uygulama uygun fiyatları sayesinde de birçok firma tarafından sık sık tercih edilmektedir. Gerçekleştirilmesi oldukça basit olan bu reklam çeşidi ile iş yerinizin çok uzaklardan fark edilmesini aynı zamanda şık durmasını sağlayabilirsiniz.

one way vision uygulama

ONE WAY VISION UYGULAMA NASIL YAPILIR?

One way vision uygulama, delikli folyo kullanılarak yapılan dış cephe cam giydirmesidir. Bu işlem basit ve hızlı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Bizler de Tabela Go olarak, Tuzla’da yer alan Hobi GYM’e bu şık tasarımı ürettik ve giydirme işlemlerini de tamamladık. Öncelikle giydirilmesi düşünülen tasarım dijital ortamda hazırlanır. Daha sonra ise kaliteli baskı makinelerimiz aracılığı ile bu tasarımları delikli folyo şeklinde çıkarırız. Sonrasında yapışkanlı PVC olarak da adlandırıldığımız bu materyalimizi, iş yerinin dış cephesinde bulunan tüm camlara isteğe bağlı olarak da kısmi camlara giydirme işlemlerine başlarız. Oldukça basit olan bu uygulama ile tüm müşterilerimiz istediği dikkati çekmeyi başarmıştır.

One way vision yani delikli folyoların kalınlığı ise yaklaşık olarak 0.15 ila 0.2 mm arasında bulunmaktadır. Bu uygulamanın delikli folyo ile yapılmasının sebebi ise camdan içeri bakıldığı zaman içerinin görülmesini sağlaması yani sticker yokmuş gibi olmasıdır. One way vision uygulamasında dış yüzey beyaz iç yüzey ise siyah olarak yapılmaktadır. Çünkü iş yerinin içerisinden bakıldığı zaman sticker görünmemekte, sadece dışarısı görünmektedir. Yani bu uygulama sayesinde içeriden dışarıya bakış engellenmemektedir. Bu sebeple de oldukça kullanışlı bir ürün olarak kabul edilmektedir.

Eğer sizler de dış cephe giydirme işlemleri gerçekleştirmek istiyorsanız cephe giydirme sistemleri sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

 

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !