Kompozit Üzerine Plexi Kabartma Ledli Harf – CE&KA – Kurtköy

Kurtköy’de yer alan CE&KA firması için ürettiğimiz Kompozit Üzerine Plexi Kabartma Ledli Harf tablosunun montajını da tamamladık.

Ekonomik olması nedeniyle genellikle orta ölçekli firmalar tarafından tercih edilen bu tabela modeli, şık duruşuyla da dikkat çekmektedir. Ledli olması nedeniyle gece karanlığında bile seçilebilen Kompozit Üzerine Plexi Kabartma Ledli Harf, dikkat çekmek isteyen firmalar için idealdir. TabelaGo ekibi olarak, kabartma ledli harflerin aydınlatma sisteminde genel olarak Samsung marka pilleri kullanmaktayız. Bu da ışıklarda herhangi bir sorun oluşmasını engellenmesini ve kaliteli olmasını sağlamaktadır.

NERELERE UYGULANIR?

Kompozit üzerine plexi kabartma ledli harf uygulamamız genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerle beraber, AVM’ler içerisinde bulunan dükkanlarla, küçük oteller ve apartmanlarda kullanılmaktadır. Ekonomik olması nedeniyle sık sık tercih edilen bu şık tabelalar ışıklı olması sebebiyle uzaktan da kolaylıkla fark edilebiliyor.

CE&KA giyim firması için hazırladığımız bu şık tabelaların tarzını eklediğimiz fotoğraflardan da görebilirsiniz. Üretim aşaması basit olan ayrıca montajı da hızlı bir şekilde yapılabilen Kompozit Üzerine Plexi Kabartma Ledli Harf içeren tabelalar, sade ve şık oluşuyla dikkat çekmektedir. Kurtköy’de bulunan CE&KA giyim firması da bize yaptırdığı bu tabeladan oldukça memnun kaldı. Kompozit ve pleksi kullanılarak yapılan bu güzel tabela uygun fiyatı nedeniyle bütçenizi de zorlamayacak nitelikte.

KOMPOZİT ÜZERİNE PLEXİ KABARTMA LEDLİ HARF NASIL YAPILIR?

Alüminyum kompozit paneller ile öncelikli olarak zemin oluşturulur. Daha sonra oluşturulan bu zeminler üzerine 3mm boyutlarında beyaz pleksiler kabartılarak yerleştirilir. Bu kabartmalar yerleştirilmeden evvel içerisine 3 çipli modül biçiminde LED ışık koyulur. Daha sonra da montajı gerçekleştirilir. Eğer çevreye rahatsızlık vermek istemiyorsanız, bu ürünü sizler için gece vakitlerinde de montaj edebiliriz. Işıklı ve led içerikli tüm tabelalar, firmanızın uzaktan fark edilmesini sağlayacak ve şıklığı ile imajınızı arttıracaktır.

Sizler de işletmeleriniz için Kompozit Üzerine Plexi Kabartma Ledli Harf tabelasına ihtiyaç duyuyorsanız, önceki çalışmalarımızı inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bunun yanı sıra sitemize girerek, hangi tabela modellerini nasıl ürettiğimizi de görebilirsiniz.

Diğer kabartma harfli tabela modellerimiz için de kutu harf sistemleri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !