Kepenk Folyo Kaplama – tdb kalibrasyon – Ankara İzmir Adana

Bazı işletmeler güvenlik için kullandıkları kepenklerinde de reklamlarını yapmak ister. Kepenk folyo kaplama olarak adlandırdığımız bu yöntem, firmamız Tabela Go tarafından da müşterilerine kaliteli bir biçimde hazırlanmaktadır. En son Ankara, Adana ve İzmir’de hizmet veren tdb kalibrsyon firması için hazırladığımız kepenk folyo hizmeti, çevre esnafın da beğenisini kazandı.

Kimi zaman cephe giydirme uygulamasının tamamlayıcı unsuru olarak kullanılan, kimi zamanda tek başına yapılan kepenk folyo kaplama, kepenklerin sade görüntüden uzaklaştırılarak, kaliteli ve zevkli bir hale gelmesini sağlar. Bunun yanı sıra iş yeri ve işletme kapalıyken, oranın hangi firma olduğunu belli etmiş olur.

kepenk folyo kaplama

KEPENK FOLYO KAPLAMA NASIL YAPILIR?

Kepenk folyo kaplama sadece tek başına uygulanacaksa cast folyo ile üretilmektedir. Bu yöntem renkli folyo kaplama ya da dijital baskı yöntemi ile yapılabilmektedir. Uygulama sırasında kepengin her bir parçası ayrı ayrı kaplanmaktadır. Kepenkler galvaniz ve alüminyum kepenk olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Galvaniz genellikle kuyumcularda ya da daha pahalı ürünler satan dükkanlarda güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Otomatik olan alüminyum kepenk sistemleri ise estetik görüntü için uygulanmaktadır. Bu nedenle genellikle otomatik olan kepenklere baskı talep edilmektedir. Bu kepenk folyo kaplama işlemi kepenk açılıp kapanırken kesinlikle zedelenmez, zarar görmez.

KEPENK KAPLAMADA YANINIZDAYIZ

Tabela Go olarak kepenk folyo konusunda sizlere hızlı ve kaliteli hizmet vermekteyiz. Eğer elinizde kullanmak istediğiniz bir tasarım varsa bu tasarımı kepenklerinize folyo olarak giydiriyor ya da dijital baskı yapıyoruz. Eğer tasarımınız yoksa; işinde uzman olan tasarımcılarımızla sizinle de iş birliği yaparak yeni bir tasarım ortaya koyuyoruz. Bu tasarımlar oldukça kaliteli ve ilgi çekici hazırlanıyor. Bu nedenle firmalar müşterilerinin de dikkatini kolay bir şekilde çekebiliyor.

kepenk folyo kaplama

Öte yandan son teknoloji baskı makinelerimiz ve kullandığımız kaliteli boyalar ile kepenk folyo kaplama ürünlerimiz asla aşınmıyor ve zarar görmüyor. Dış hava şartlarına da oldukça dayanıklı olan bu kepenk folyo kaplama ürünlerinden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz. Eğer sizler de dükkanınıza ya da deponuza kepenk folyo kaplamalardan yaptırmak istiyorsanız, firmamızla iletişime geçebilir uygulamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !