Işıklı Pleksi Logo İmalatı – Tutenk – İstanbul

Işıklı Pleksi Logo imalatı, firmanız için en doğru tercihlerden birisi olabilir. Renkli ve renksiz olmak üzere birçok çeşidi bulunan plastik modellere pleksi denmektedir. Tabela yapımında sık sık kullanılan pleksiler, isteğe bağlı olarak ışıklı biçimde de üretilmektedir. Birçok firma ve mağaza iş yerlerine Işıklı Pleksi Logo monte ettirmek ister. TabelaGo olarak da bizler, harika tasarımlarımızla sizlere bu eşsiz logoları imal etmekteyiz.

PLEKSİ NEDİR?

Pleksi, plastik malzemedir ve hem saydam hem de yarı saydam bir biçimde üretilebilmektedir. Kolay kesilebilen ve kolay işlenebilen bir yapıya sahip olan pleksi, bu yönüyle yaratıcı tasarımlar yapabilmek için de oldukça kullanışlıdır. Pleksinin özelliklerini şöyle listeleyebiliriz:

-Işığı iyi bir şekilde geçirebilmektedir. Işıklı Pleksi Logolarımızın çeşitleri bu anlamda sık sık tercih edilmektedir. Çünkü etrafa şık bir görünüm sergiler.

-Darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

-Kötü hava şartlarına karşı oldukça dirençlidir. Güneşte solmaz, yağmur rüzgar zarar görmesine neden olmaz. Mekanların dışında gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir.

-Isıya karşı dayanıklıdır.

Işıklı Pleksi Logo avantajları:

Işıklı Pleksi Logo, genellikle firmalar tarafından sık sık tercih edilen ürünlerimizden birisidir. Kolay bir biçimde form verilebilmesinden ötürü her türlü detaylı logoyu basit bir biçimde Işıklı Pleksi Logo haline getirebilmekteyiz. Maliyeti de uygun olmasından ötürü bütçenize zarar vermez. Hem gece hem de gündüz rahatlıkla fark edilebilen pleksi logolar, mekanınıza da şıklık katar. Pleksi logoları dilerseniz mekanın içinde de kullanabilirsiniz. Genellikle kahve dükkanlarında sık sık görebileceğiniz bu logolar, mekanınıza sevimli bir hava da katacaktır. Pleksi logolar, yumuşak bir bezle kolaylıkla temizlenebilmektedir. Leke tutmaz ve her daim müşterilerinize ışıltı saçar.

İstanbul’da hizmet veren Tutenk firması için hazırladığımız Işıklı Pleksi Logolar, ürünlerimiz hakkında sizlere bilgi verecektir. Müşterimizin isteği doğrultusunda tasarladığımız ve imal ettiğimiz bu güzel ürün hem hedef kitlenin hem de diğer iş yerlerinin de dikkatini çekti. Eğer sizler de kaliteli ve dayanıklı bir tabela istiyorsanız, sizler için sağlam hammaddelerle ürettiğimiz tasarımsal açıdan  da oldukça şık olan ışıklı tabelalarımızı seçebilirsiniz.

Işıklı Pleksi Logo tasarımlarımızı incelemek ve imalatlarımız hakkında bilgi almak için Işıklı Tabela sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !