Işıklı Çatı Tabelası – Kabartma Harf – Ritim İstanbul

Işıklı Çatı Tabelası ile dikkat çekin…

Tabelalar firmaların olmazsa olmazlarından birisidir. Özellikle büyük çaplı firmalar, yerleştirecekleri tabelaların kaliteli ve dikkat çekici olmasını ister. Bu nedenle ışıklı tabelalara yönelirler. TabelaGo olarak bizler de müşterilerimizin tüm isteklerini dikkate alarak, farklı ve kaliteli tabela çeşitlerini tasarlamakta ve imal etmekteyiz. Son olarak Ritim İstanbul için hazırladığımız Işıklı Çatı Tabelası tüm dikkatleri üzerine çekti ve beğeni kazandı.

Işıklı Çatı Tabelası, hem gece hem de gündüz rahatlıkla fark edildiğinden ötürü sık sık tercih edilmektedir. Maliyeti diğer tabela çeşitlerine nazaran biraz daha yüksek olsa dahi, geri dönüşleri arttırmakta ve hedef kitlenin dikkatini çekmeyi de başarmaktadır. Çatılara yerleştirilen ışıklı kabartma harflerden oluşan bu tabela çeşidi, özellikle hastaneler ve oteller tarafından sipariş edilmektedir.

Işıklı Çatı Tabelası avantajları nelerdir?

Çatı tabelaları, bina ve yüksek yerlerin üzerine koyulan büyük ve dikkat çeken tabela çeşitlerindendir. Diğer tabela çeşitlerine göre daha farklı ve daha geniş boyutlarda tasarlanmakta ve üretilmektedir. Özellikle kabartma harf ve ışıklı seçenekleri ile tercih edilen bu model, hedef kitlenize ulaşmanızı da kolaylaştırmaktadır. Işıklı Çatı Tabelası, çatıya ya da binanın ön cephesinin üst kısmına monte edilebilmektedir. Işıklı olmasından ötürü geceleri de rahatlıkla fark edilen bu tabela, tanınmak isteyen tüm firmalar tarafından gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Led ışıklı, florasan ışıklı ya da neon ışıklı seçenekleri olan çatı tabelaları, fark yaratmaktadır.

DAHA ÇOK İNSANA ULAŞIN

Çatı tabelası yaptırmadan önce mutlaka tabelayı kullanacağınız çatıyı belirlemeli ve gerekli çalışmaları yapmalısınız. Daha sonra ise bizler bu alana göre sizin istekleriniz doğrultusunda ışıklı çatı tabelası tasarlamakta ve onu imal etmekteyiz. Çatı tabelaları diğer tabelalara nazaran daha avantajlı konumdadır. Daha büyük, daha geniş bir alana ve daha fazla insana hitap etmek isteyen firmaların mutlaka tercih etmesi gereken çatı tabelaları, ışıklı üretildiği zaman hedef kitleye net bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.

Biz de TabelaGo olarak müşterimize kaliteli ışıklı çatı tabelası üretmekteyiz. Ürettiğimiz bu modeller, birçok insanın dikkatini çekmekte ve yeni yeni siparişler de almaktayız. Eğer sizler de ürettiğimiz ve tasarladığımız ışıklı çatı tabelalarını incelemek istiyorsanız uygulamalar sayfamıza göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !