İlgi çeken sokak sanatı ile yapılmış grafiti tabela

Kamusal alanlara yapılan ve halkın dikkatini çeken bir sanat dalı olan grafiti, günümüzde firmalar tarafından tabelalarda kullanılmaktadır. Halk tarafından oldukça beğenilen ve şehir estetiğine de katkıda bulunan bu sanat dalının reklamla birleşmesi, hedef kitlenin dikkatini çekmeyi de başarmaktadır.

Sizlere firmaların özel olarak tasarlattığı grafiti tabelaların bir listesini hazırladık.

grafiti tabela

Dünya devi Coca Cola, grafiti sanatını en iyi kullanan firmalardan birisi. Yurt dışında kentlerin birçok noktasında görebileceğiniz bu grafitiler, oldukça ilgi çekiyor.

grafiti tabela

Herkesin hemen hemen sık sık kullandığı ilaç markalarından birisi olan Asprin de grafiti sanatından yararlanarak kendisine güzel bir tabela tasarlatmış.

grafiti tabela

Bir araç markası olan Hummer’ın sokak sanatına duyduğu saygıyı bu tabeladan görebiliyoruz. Estetik açıdan da oldukça güzel olan bu reklam çeşidi, görüntü kirliliğine de neden olmuyor.

grafiti tabela

Ülkemizde de sevilerek ve sık sık tüketilen çikolaya markalarından birisi olan M&M’s, çikolatanın renklerle daha güzel olduğunu grafiti sanatı ile anlatıyor.

grafiti tabela

Bir Coca Cola grafiti tabelası daha. Amerika Harlem’in duvalarından hedef kitlesine sesleniyor.

grafiti tabela

Yurt dışında faaliyet gösteren bu lokanta, reklamını karikatürize etmiş…

grafiti tabela

Yurt dışında beğenilerek tüketilen içecek markalarından birisi olan Mountain Dew, bir binanın arkasına büyük bir grafiti reklamı yaptırmış.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !