Hayatımızda mutlaka yer eden nostaljik tabela çeşitleri

Nostaljik tabela çeşitleri ile zamanda yolculuk etmeye hazır mısınız?

Reklamcılık olgusu geçmiş zamanlardan günümüze kadar hızla gelişmektedir. Eskiden de sık sık başvurulan yöntemler arasında olan tabela ise gün geçtikçe daha da modernleşmektedir. Günümüzde kullanılan tabelaların fazla mekanik olduğunu düşünen insanların çoğu eski tabelalarda ruh olduğunu ifade eder. Biz de sizler için dünyadan birçok nostaljik tabela çeşitlerini toparlayıp bir liste hazırladık.

nostaljik tabela

Nostaljik tabela çeşitleri listemizde sizi olarak restoran zinciri Kentucky ile buluşturuyoruz. Şimdilerde ülkemiz de dahil olmak üzere birçok yerde meşhur olan Kentucky Fried Chicken’ın eski tabelaları da çok ilgi çekiciymiş değil mi?

nostaljik tabela

ABD’den bir otel tabelası. 80’li yılların izlerini taşıyan bu tabela hem sade hem de güzel renk uyumuyla dikkat çekiyor.

nostaljik tabela

Dünya devi Coca Cola’nın nostaljik reklamlarından birisi. Bina giydirme yöntemiyle yapılmış bu reklam çeşidine ABD’nin bazı bölgelerinde hala rastlamak mümkün.

nostaljik tabela

Bir kokteyl içecekle oldukça estetik bir tabela yapılmış.

nostaljik tabela

Yurt dışından bir market zinciri tabelası. Deniz kabuğu şeklinde yapılan bu tabela uzaktan bile dikkatleri çekiyormuş…

nostaljik tabela

80’li ve 90’lı yıllarda meşhur olan patenlerin dikkat çekici bir tabelası.

nostaljik tabela

Yine bir otel tabelası. ABD’nin klasik tabela çeşitlerinden birisi olarak göze çarpıyor. Bu tabelalar ayrıca akşamları aydınlatma ile ışıklandırılıyordu.

nostaljik tabela

Bir bowling salonu tabelası. Oldukça sade ve verilmek istenen mesaj verilmiş gibi duruyor 🙂

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !