Dünyanın dört bir yanından yaratıcı tabelalar

Tabelalar, bir firmanın tanıtımını en iyi şekilde yapmak için en önemli unsurlardan birisi olarak kabul edilmektedir. Yaratıcı tabelalar bu açıdan, imkanlar doğrultusunda mutlaka değerlendirilmesi gereken reklam şeklidir.

Sizlere dünyada yaratıcılık konusunda çığır açmış tabelaları listeledik.

yaratıcı tabelalar

PacMan filmini en iyi şekilde nasıl tanıtabilirsiniz? Tabi ki de pixelleri kullanarak… Bu reklam tabelasında PacMan pixel şeklinde tasarlanarak, hedef kitlenin dikkatini çekmeyi başarmış.

yaratıcı tabelalar

SGS firması, matkap tanıtımını oldukça harika bir şekilde tasarlamış. Tabelayı tutan direği matkap ucu şeklinde dizayn eden tasarımcı, harika bir işe imza atmış.

yaratıcı tabelalar

Bir pizzayı en iyi şekilde tanıtmak için onun sıcaklığına da vurgu yapmak gerekir. Bu reklam panosunda tasarımcı tabelanın önüne sis aletleri koyarak; pizzanın sıcaklığından dumanlar çıkıyormuş imajı vermiş. Yaratıcı tabelalar arasında en beğendiklerimizden birisi de bu oldu.

yaratıcı tabelalar

En önemli diş macunu markalarından birisi olan Colgate, farkını reklam tabelaları ile de ortaya koyuyor. Sadece Colgate macunla fırçalanan bir dişi simgeleyen bu reklam, aydınlatmayla beraber sanki dişin temizliğine de vurgu yapıyor.

yaratıcı tabelalar

Lojistik sektöründe lider konumda olan DHL, reklam konusunda da oldukça kaliteli çalışmalara imza atıyor. Bir labirent koyarak, DHL’nin her zaman için doğru yolu bulacağını anlatan firma, müşterinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

yaratıcı tabelalar

Bu da emniyet kemerinin ne kadar önemli olduğunu anlatan bir tabela çalışması. Sizce de başarılı değil mi?

yaratıcı tabelalar

Bir spor merkezinin eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tabelası. Kilolara vurgu yapan bu tabelayı gördükten sonra bir an önce firmayı aramak istiyorsunuz…

yaratıcı tabelalar

Bu da Türkiye’den bir tabela. Anadolu Jet’in tabelasında bulunan uçak sanki gökyüzünde gibi…

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !