Dünyadan ve ülkemizden eğlenceli ve komik tabela çeşitleri

Tabelalar, şüphesiz ki bir iş yerinin en önemli reklam araçlarından birisidir. İş yerini çekici kılan, iş yerlerinin müşteri çekmesini sağlayan bu tabelalar, bazı zamanlar muzip kişilikler tarafından da komik bir hale sokulabilmektedir. İşte sizlere hem ülkemizden hem de dünyadan komik tabela manzaraları…

komik tabela

Türkiye’den sayfamıza konuk olan bu tabela, boş vermişliğin en muzip anlatımlarından birisi olmuş. Oldukça eğlenceli bir isme sahip olan bu oyun salonunun birçok müşteri çektiğinden şüphemiz yok.

komik tabela

Bu kafenin işletmecisi Pyotr İlyiç Çaykovski’nin müzik yeteneğine ve çaya olan hayranlığını tek bir potada eritmekten kaçınmamış. Türkiye’nin yaratıcı tabelalarından birisi olan “Çaykovski” bizim de favorilerimiz arasında.

komik tabela

Ünlü restoran zinciri Burger King’e atıfta bulunan Bulgur King Trabzon ilimizin nadide lokantalarından birisi. Bulgurun önemine vurgu yapılan bu tabela ile eminiz Burger King’in müşterilerini de kendilerine çekmişlerdir.

komik tabela

Epey talihsiz olan bu tabela hakkındaki yorumu sizlere bıraktık 🙂

komik tabela

Yurt dışından bir bar tabelası. Tabela kocası olan kadınlara sesleniyor: “Rahatlamak için zaman mı istiyorsunuz, kendinize zaman mı ayırmanız lazım? Alışverişe mi çıkacaksınız? Kocalarınızı bize bırakın, biz onlara sizler için bakacağız. Ödemeniz gereken tek ücret ise kocanızın içeceği içkiler” Yaratıcı olmuş değil mi?

komik tabela

Türklerin komikliğinin en çok gülümseten tabelalarından birisi de “Gün olur devran döner” lokantası…

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !