Dünyadan ilgi çeken tabela çeşitleri

Günümüzde tabelalar, hem ülkemizde hem de dünyada sıklıkla kullanılan tanıtım yöntemlerinden birisidir. Gün içinde binlerce insana ulaşmanızı sağlayan bu araçlarla, etkili reklam yapmak yaratıcılığı da işin içine katmak oldukça önemli bir detaydır. Kullanılan malzemeler bir yana, işin içinde güzel ve ilgi çekici bir fikir varsa, en ucuz malzemeyi kullansanız dahi o tabela işinizi görecek ve hedef kitlenize ulaşmanızı da kolay bir hale getirecektir.

İşte sizler için hazırladığımız dünyadan ilgi çeken tabela çeşitleri listemiz:

ilgi çeken tabela

Bir karton ve bir parça pizza görseli ile harikalar yaratılmış. Az önce de dediğimiz gibi tabela için çok fazla para harcamaya gerek yok… Yaratıcı bir fikir bu reklamdaki gibi firmanızın ilgi çekmesini sağlayabilir.

ilgi çeken tabela

Görsel açıdan oldukça kaliteli olan bu domates konservesi reklamının, hedef kitleye kesinlikle ulaştığını gönül rahatlığı ile söyleyebiliriz.

ilgi çeken tabela

Bizim de favorilerimizden birisi olan bu reklamda “Acil aşk durumları için camı kırınız” yazıyor. Peki o camın arkasında ne var? Sevdiğiniz insana vermek için bir adet gül… Sizce de çok anlamlı ve ilgi çekici değil mi?

ilgi çeken tabela

Minimal tabelalar, hem bütçeyi zorlamaz hem de her zaman için sevilir. McDonalds’ın kullandığı bu tabelanın birçok insanın favorileri arasına girdiğinden eminiz.

ilgi çeken tabela

İşte dünya devi Amazon’dan harika bir araç giydirme tarzı. Biliyorsunuz Amazon dünyanın dört bir yanına ürün gönderebilen bir firma. Bu firmanın aracını da devasa boyutta bir koli şeklinde yapması oldukça dikkat çekici.

ilgi çeken tabela

Bu da yurt dışından bir restorasyon firması. Evinizi güzelleştiren bu firmanın ofisinin de dikkat çekici ve apartmanın geri kalanından farklı olması gerekirdi, değil mi?

ilgi çeken tabela

Dünya devi Ikea’nın tabelası da, yaptığı bütün işleri anlatır nitelikte. Üzerinde epey uğraşılmış gibi duran bu tabela ile birçok müşteri topladıklarına eminiz.

ilgi çeken tabela
Google’ın reklamları da dünyanın dört bir yanında her yerde karşımıza çıkabiliyor.

ilgi çeken tabela

Neon ışıklı tabelalarda özellikle mekanların içinde ilgi çeken en önemli detaylardan.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !