Dijital Baskılı Vinil Germe – DAF Trucks – Kartal

Tanıtım sektöründe sık sık kullanılan dijital baskılı vinil germe tabelaları, uygun fiyatları nedeniyle de beğeni toplamaktadır. Küçük ölçekli şirketlerden, büyük ölçekli şirketlere kadar birçok firma tarafından sipariş edilen bu tabela modelini, TabelaGo olarak bizler de en son Kartal’da hizmet veren DAF Trucks için hazırladık. Kaliteli ürün ve özgün tasarımla oluşturan vini germe tabelaları, özellikle son yıllarda sıklıkla kullanılmaktadır.

Dijital baskı vinil germe tabelalar, tek bir parçadan oluştuğu için büyük avantajları da beraberinde getirmektedir. Montajın kolay bir biçimde yapılmasını sağlayan bu uygulama ile zaman kaybetmeden harika bir tabelaya sahip olmanız da mümkün olmaktadır. Firma olarak sizlere uygun fiyatlarla, farklı, kaliteli ve dayanıklı tasarımlar sunarak bunları imal etmekteyiz.

Dijital baskılı vinil germe tabela nedir?

Büyük boyutları ile birçok insan tarafından kolaylıkla fark edilen bu tabela modeli, vinil adı verilen malzemelerin önceden hazırlanan kasalara gerilmesi ile oluşturulmaktadır. Genellikle çeşitli aparatlar ya da zımba kullanılarak bu germe işlemi gerçekleştirilmektedir. Maliyetinin daha uygun ve yapılışının daha basit olması nedeniyle zımba ile germe işlemi daha sık kullanılmaktadır. Vinil germe tabelalarda ışıklı ve ışıksız seçenekleri de mevcuttur. Aydınlatma istenildiği zaman, hazırlanan kasaların içerisine ışık monte edilmektedir. Işığın kaliteli olması ve vinil malzemesinin ışığı geçirgen nitelikte olması dikkat edilecek en önemli noktalardır.

VİNİL GERME TABELANIN AVANTAJLARI NEDİR?

Dijital baskılı vinil germe tabela sık sık kullanılmaktadır. Bunun nedenleri ise bu modelin avantajlarında gizlidir. Bunları ise şöyle sıralamak mümkün olacaktır:

-Vinil germe tabelalar istenilen boyutlarda hazırlanabilmektedir. Bu nedenle devasa boyutlarda bir tabela sipariş ederek, onun her yerden görünmesini sağlayabilir ve hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

-Vinil germe tabelaların maliyetleri de oldukça uygundur. Bütçenize zarar vermeden kaliteli bir tabela siparişi verebilirsiniz.

-2 çeşit vinil germe tabela vardır. Işıklı ve ışıksız. Işıklı vinil tabelalar, gece karanlığında bile fark edilmenizi sağlayacaktır.

-Büyük binalara, ofislere ve ufak iş yerlerine dahi vinil germe uygulanabilir.

Eğer sizler de dijital baskılı vinil germe tabelası sipariş etmek istiyorsanız, sitemizi ziyaret ederek dijital baskı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !