Cast Folyo Araç Kaplama – Panelvan Reklam Giydirme – Yaren Design – Pendik

Cast folyo araç kaplama ve panelvan reklam giydirme, genellikle firmaların şirket araçlarına yaptırmak istediği bir uygulamadır. Oldukça dikkat çekici ve birçok insana kısa sürede ulaşma imkanı sağlayan bu reklam çeşidi, firmamız tarafından sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Son olarak Pendik’te hizmet veren Yaren Design İç Mimarlık için imal ettiğimiz cast folyo araç kaplama, hem müşterimiz tarafından beğenildi hem de araca şık bir görünüm kazandırdı.

Nedir Cast Folyo Araç Kaplama Ne İşe Yarar?

Cast folyo araç kaplama ve panelvan reklam giydirme, sıklıkla tercih edilen bir reklam çeşididir. Şirket araçlarına giydirilen tasarımlar sayesinde firmanızın ürünleri ve adı kısa zamanda birçok insana tanıtılabilir. Bu araçlar şehirde dolaştıkça dikkat çeker ve insanların firmanıza yönelmesini sağlar. Bütçeyi zorlamayan ve araçlarınıza şık bir görünüm kazandıran bu kaliteli uygulama sayesinde adınızdan sık sık söz ettirebileceksiniz.

cast folyo araç kaplama

Cast Folyo Kaplama ile araçlarınıza firmanızın reklamını giydirebilmekte bunun yanı sıra istediğiniz gibi süsleme imkanına da erişebilmektesiniz. Şirketinize ait olan panelvan araçlarınızı bu uygulama ile kaliteli bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Folyo kaplama hem reklam ihtiyacınızı gidermekte hem de aracınızın zarar görmesine de engel olmaktadır.

CAST FOLYO KAPLAMA NASIL YAPILIR?

Reklam giydirme yapılacak olan panelvan araç öncelikli olarak incelenir ve ölçüleri alınır. Sonra ise sıra bu ölçülere göre folyo üretmeye gelmektedir. Alanında uzman grafiker arkadaşlarımız müşterimizin istediği tasarımda bir reklam üretir ve bu reklamı kaliteli baskı araçlarında bastırır. Bu adımda hata yapmamak çok önemlidir çünkü baskıda ortaya çıkabilecek hata giydirme sırasında belli olacaktır.

Araç giydirme yapılırken dikkat edilmesi gereken diğer bir nokta ise aracın kapı kollarına, ayna başlangıç kısımlarına, farlara, kapıların aralıklarına, silecek diplerine, anahtar deliklerine logo ve yazı denk gelmemesidir. Tüm bunlara dikkat edildikten sonra baskı ve montajlama işlemleri gerçekleştirilir ve panelvan araçlarınıza cast folyo kaplama ile reklam giydirme işlemleri başarıyla yapılmış olur. Bu uygulama firmalar için oldukça önemlidir ve bütçeyi asla zorlamaz. Bütçeden harcadığınız paranın, fazlasını kazanma imkanına bu reklamlar ile kavuşursunuz.

Eğer sizler de cast folyo araç kaplama uygulamasından yararlanarak panelvan araçlarınıza reklam giydirme işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, dijital baskı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

cast folyo araç kaplama

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !