Bayilik Tabelaları – KEBA – İstanbul – Ankara

Markanızı tüm tüketici kitlenize duyurmak istiyorsanız, mutlaka kaliteli ve dikkat çeken bayilik tabelaları ihtiyacınız olan şey. TabelaGo olarak bizler de sizin için dayanıklı ve farklı tasarımlarda bayilik tabelaları üretiyor, monte ediyoruz. Son olarak Ankara ve İstanbul’da hizmet veren KEBA adlı iş yerine yaptığımız bayilik tabelaları ile hem çevre esnafın hem de hedef kitlenin dikkatini çekmeyi başardık. Peki tabelalar neden önemli? Bayilikler için ne gibi faydaları var?

Bayi tabelaları genellikle bayilikler veren firmalar tarafından kullanılmaktadır. Reklamı ve tanıtımı iyi bir biçimde yapmak isteyen markalar mutlaka bu tabela modelinden yararlanmalıdır. Özellikle insanların çok gelip geçtiği yerlerde kullanılması oldukça önemli olan tabela çeşitleri, bayilerin müşteri çekmesine yardımcı olur.

Bayilik tabelaları önemi nedir?

  • Bayilik tabelaları markaların bilinirliğini artırması nedeniyle oldukça önemlidir. Bayilerin tabelaya neden önem vermesi gerektiğini ise şu maddelerle listeleyebiliriz:
  • Bayilik tabelaları kurumsallığı yansıtmaktadır.
  • Bu tabela çeşidi ile hedef kitlenin dikkatini çekmek mümkün olacaktır.
  • Markanın bilinirliği ve tanınırlığı arttırılmış olur.
  • Markanın bayilik yani franchising anlayışını tabelaların kalitesiyle arttırmak da mümkün olacaktır. Örneğin her bölgede bu markanın tabelaları görüldüğü zaman marka hedef kitleye güven vermeye başlayacak ve bu durumda daha sonra hep seçilen firma olacaktır.
  • Bayilik tabelası, prestiji arttırmak için de kullanılmaktadır.

bayilik tabelaları

Bayi tabelası fiyatları nedir?

Bayi tabelaların fiyatları, tabelada kullanılan malzemelere ve boyutlara göre değişim göstermektedir. Işıklı tabeladan ışıksız tabelaya, vinil germeden ahşap tabelalara kadar birçok model bulunmaktadır. Firmalar da kendi bütçelerine göre tabela çeşidi seçerek bunun siparişini vermektedir. Dolayısıyla sabit bir fiyat söylemek mümkün değildir. Bizler TabelaGo olarak en kaliteli malzemelerle üretilen ve tasarımsal açıdan dikkat çeken tabelalarımızı sizlere en uygun fiyatlarla sunmaktayız.

Bayilik Tabelaları

Tabelalar sadece dış tabelayla da sınırlı değildir. Bayiler aynı şekilde mekanın içerisine de tabela yaptırabilmektedir. Bu şekilde marka daha dikkat çekici bir hale gelir. Eğer sizler de bayinizin adının duyulmasını ve kaliteli bir müşteri kitlesi çekmek istiyorsanız, tabelalara önem vermelisiniz. TabelaGo olarak bizlerin hazırladığı tabela çeşitlerini incelemek ve sipariş vermek istiyorsanız, bayii tabelaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !