Banko Arkası Tabela

Kurumsal firmaların ve mağazalardaki kasaların vazgeçilmez tabelası olan Banko Arkası Tabela, çeşitli malzeme ve şekillerde yapılabilmektedir. Banko önünde de aynı sistemlerle tabela yapılabilmektedir.

Logo Kesim Tabelalar

Mevcut zemine istenilen malzemenin CNC router ya da lazer ile kesilip çift taraflı bant ve/veya silikon ile yapıştırılmasıyla elde edilen ışıksız Banko Arkası Tabela çeşitidir. Ekonomik bir çözüm olmasının yanı sıra zemine uygun pleksi, lamplex, krom, ahşap vb. malzemelerde şık bir görüntü elde edilebilir.

Zeminli Banko Arkası Tabela

Genellikle kesime uygun olmayan ya da mevcut zeminin montaja müsait olmadığı durumlarda yapılır. Logo kesim tabelanın zemini alüminyum kompozit panel, pleksi,  ahşap, krom ve akrilik diğer levhalar kullanılarak yapılabilir.  Üzerine folyo kesim ya da diğer CNC kesim pleksi, lamplex, ahşap, krom gibi malzemeler CNC ile kesilerek logo/logotype oluşturulabilir.

Arkadan Işıklı Logolar

Kabartma ya da kesim yapılan harfler zeminden ayaklarla öne alınır ve arka yüzeyine genellikle led olmak üzere aydınlatma sistemi döşenir. Bu sayede logo/logotype öne çıkartılır.  Arka zeminde taş ya da ahşap gibi dokulu malzemeler var ise çok güzel tabela örnekleri yapılabilir.

Banko Arkası Tabela Kabartma Harf

Çeşitli malzemelerin kabartılması ile içten ve arkadan aydınlatmalı olarak yapılan bu Banko Arkası Tabela ve banko önü tabela çeşiti aydınlama olarak daha fazlasını isteyenler için önerimizdir. Şık bir tabela isteniyorsa mutlaka Kutu Harf Sistemleri sayfamızdan detaylı bilgi alınız.

Banko Önü Tabela

Tabelago,  yerel tabela dükkanlarında bulamayacağınız birinci sınıf ofis tabelalarında uzmanlaşmıştır. Üstün ustalarımız, canlandırmak istediğiniz profesyonel imajı yansıtan lobi işaretleri üretmek için sadece mimari sınıf materyalleri ve yaratıcı tasarımları kullanıyor. Kurumsal l obi levhalarımız çok geniş bir yelpazede malzeme, kaplama, renk ve montaj
seçeneklerinde mevcuttur, bu nedenle alan, görüntü, dekor ve bütçeniz için ideal olan işareti bulacaksınız.

Aradığınız marka veya malzemenin türü ne olursa olsun, Etki İşaretleri yardımcı olabilir. Kesme metal, kesilmiş akrilik veya kazınmış cam gibi malzemelerden yapılmış kurumsal tabelalar arasından seçim yapın. Tek tek monte edilmiş harflerle panel tipi işaret ve işaretler oluşturun. Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmenize yardım edelim.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !