Araç Giydirmesi Size Uygun mu?

Araç Reklamcılığının Birçok Faydası

Dünya bugün olduğu gibi; Otomobil seyahati temelde bir zorunluluktur. Bir yılda, ortalama kişi yaklaşık 24.000 km yol yapıyor ve milyonlarca başka araç kullanıyor. Bunların hepsi bir şirket için potansiyel müşteriler olabilir. Ancak bu ortalama sürücülerin potansiyel müşterilere dönüşmesinin tek yolu Araç Giydirmesi Reklamcılığıdır.

Şirketler şu anda yalnızca bir ay sürecek pazarlama kampanyaları ve reklamlar üzerine bir servet harcıyorlar. Peki neden bu maliyetin bir kısmını başka bir  yöntem ile harcamak istemiyorsunuz ve şirketinizin bilgi ve marka imajını 5 ila 7 yıl arasında günlük olarak binlerce kişiye duyurabilirsiniz.

Araç Giydirmesi Size Uygun mu?

Bir şirket aracınız varsa, bir sonraki adımınız bu işi yapabilen bir şirketle iletişime geçmek olacaktır. İstediğiniz ya da bildiğiniz hiç bir firma yok mu? Profesyonel Tabela firması olarak, şirketinizi yollarda ayakta tutmak için her adımı atıyoruz. Önce bir tasarım ve taslak oluşturulacaktır. Bir tasarım ekibi, sizin aracınız için mükemmel araba grafiklerini hazırlaması ortalama 6 saate kadar sürecektir. Bir kere tatmin olduğunuzda, o zaman bir teklif alacaksınız. Bu sarf malzemelerinin fiyatlamaları, öncelikle araç üzerinde yapılmasını istediğiniz grafik işinin kare görüntülerine dayanıyor. Açıkçası, tam bir dijital baskı giydirme istiyorsanız, araba boyutu arttıkça fiyat artacaktır. Bir kere ayarlandığında, arabanın giydirilmesi için araba alınacaktır.

İş araçlarınızı giydirecek kadar zamanınız olmadığını düşünün. Tekrar düşün. Tam bir dönüş turu yalnızca bir gün sürebilir ve programınızın etrafında yapılır. Aracınız, bildiğinizden önce her zamankinden daha iyi görünerek yola çıkacaktır.

Mümkün olan en iyi grafikleri almanızı sağlamak için, Araç Giydirmesi şirketin 3M sertifikalı olmasına dikkat ediniz. Bu, sizinle iş yaptığınız spesifik şirketin piyasadaki en iyi malzemeyi kullandığı ve 3M markası ile üretici garantisi aldığı anlamına geliyor.

Aklını geçebilecek en son şey olarak, eğer arabamda birkaç duracak bir grafik istemiyorsam ne olur? Bu bir sorun değil, ne olursa olsun. Vinil bir saatten az bir sürede araçtan alınabilir. Tek gereken biraz ısı. Vinil taktığınız şirket bunu yapabilir ya da kendiniz de yapabilirsiniz. Vinil çıkarıldığında, arabanız hiç bir şey olmamış gibi görünüyor. Arabanızdaki boya ve plastikler hiç etkilenmiyor.

Günün sonunda, aracınızı reklamcılık için kullanmak, şu anda günümüzün rekabetçi pazarlarında çalışan şeydir. Diğer pazarlama seçenekleriyle karşılaştırıldığında, araç satışları çok uygun bir yatırımdır ve her gün yolda olduğunuza dair izlenimler bırakır.

Daha fazla bilgi edinmek veya fiyat teklifi almak için şu adresten Tabelago’yu arayın: 0216 999 92 60 ya da bilgi@tabelago.com adresine bir mail atın.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !