Araç Giydirme – Komagene – İstanbul

Firmaların sıklıkla kullandığı ve bize de bu konuda fazlasıyla müşterinin geldiği uygulamalardan birisi olan araç giydirme uygun fiyatlı olması nedeniyle dikkat çekiyor. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan araç kaplama işlemini en son olarak İstanbul’da hizmet veren Komagene çiğköfte için gerçekleştirdik. Kısa sürede çok fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlayan bu yöntemi küçük ve orta ölçekli tüm işletmelere tavsiye ediyoruz.

Araç giydirme nasıl yapılır?

Araç giydirme işlemleri mutlaka profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu profesyonel ekip bazen müşterisinin tasarımlarını kullanır bazen de kendisi yeni bir tasarım oluşturarak bunu uygulamaya sokar.

Araç giydirme hizmeti büyük özen gerektiren çalışmalardan birisidir. Bu işlem öncesinde mutlak surette aracın ölçülerinin iyi alınması gerekmektedir. Aksi takdirde aracın kapı, kaporta, pencere gibi noktalarında aksilikler ve uyuşmazlıklar meydana gelebilmektedir. Profesyonel bir ekip tarafından yapılacak olan araç kaplama işlemi sonucunda kaplamanın kalkması, hava kabarcıklarının oluşması gibi aksilik riski de düşer. Araç giydirme uygulamasından önce arabanın mutlaka yıkanmış ve iyice kurumuş olması gerekmektedir. Böylece kullanılacak olan cast folyo malzemesi daha iyi yapışır ve hem sağlam hem de güzel bir görüntü ortaya çıkarır.

ARAÇ KAPLAMA İLE FAYDALI REKLAM

Araç reklam kaplama işlemleri ile kaliteli bir reklam elde edebilirsiniz. Uzun vadede sizlere sağlam geri dönüşler sağlayacak olan bu hizmet, ayrıca uygun fiyatlı olması nedeniyle de bütçenizi zorlamayacaktır. Bizler de Tabela Go olarak sizlere bu işlemi kaliteli bir biçimde sunuyor, hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gazete, dergi, radyo, televizyon ve billboard gibi reklam araçları bazen bütçeleri zorlamaktadır. Bu nedenle yeni işletmeler genellikle araç giydirme işlemine yönelmektedir ki bu oldukça mantıklı bir hareket olacaktır. Çünkü bu hizmet sayesinde uygun fiyatlarla geniş bir hedef kitleye ulaşabilecek nitelikte reklam yapılabilmektedir. Düşünün markanızın komple kaplı olduğu bir araçla İstanbul trafiğine çıkıyorsunuz. Sizin gibi yollarda olan binlerce insan bu reklamı görecek ve sizin adınızı öğrenecektir. Bu da kısa sürede iyi geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. Diğer araç giydirme çeşitlerimizi görmek için Dijital Baskı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !