Araba Reklam Kaplama – Akcan Elektronik – İstanbul

Kurumsal firma ve markaların, uygun fiyata reklam yapması için geliştirilen yöntemlerden birisi olan araba reklam kaplama, kısa zamanda çok sayıda kişiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Bizler de Tabela Go olarak en son İstanbul’da hizmet veren Akcan Elektronik için araç giydirme hizmeti gerçekleştirdik. Müşterimizin oldukça memnun kaldığı bu işlem, kısa zamanda birçok geri dönüşü de sağladı.

Araba reklam kaplama yani bilinen bir diğer adıyla araç giydirme, modern reklamcılığın en önemli kollarından birisi olarak kabul edilmektedir. Bütçeyi fazla zorlamaması açısından özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından sık sık kullanılan bu yöntem, çok kısa zamanda birçok müşteriye ulaşmayı da sağlamaktadır. Özellikle İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir bölgede çalışmalarınızı yürütüyorsanız, araç giydirme işlemelerini ivedilikle gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Tasarımı isterseniz sizden alıyor, isterseniz de firmamızdaki alanında uzman tasarımcılarla hazırlıyoruz. Daha sonra kullandığımız kaliteli baskı makineleri ile araçlarınızı kaplayacağımız materyalin çıktısını alıp, ölçümlere göre araç giydirmeyi de tamamlıyoruz.

 

Neden araba reklam kaplama seçelim?

Araba reklam kaplama, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için oldukça uygundur. Bütçeyi zorlamayan ve uzun vadede birçok getirisi olan bu hizmetin avantajlarını şu şekilde listelemek de mümkün olacaktır:

-Araç kaplama ücreti sadece bir kereliğe mahsustur. Bu nedenle vereceğiniz ücretle 4-5 yıl kullanabileceğiniz bir reklam elde etmiş olursunuz. Örneğin televizyona ya da dergiye vereceğiniz reklamlar hem pahalıdır, hem de kısa sürelidir. Bu açıdan bakıldığı zaman araç giydirme oldukça karlı bir reklam hizmeti olarak önem kazanmaktadır.

-Araç giydirme basit bir işlem olduğu için iş uzamaz. Özellikle tasarımı kaliteli yapan firmalarla çalışırsanız, uzun yıllar araç filonuzda bulunan arabalarınızda reklamları kullanma fırsatı da yakalarsınız.

-Araç reklam giydirme işlemi sayesinde kısa süre içerisinde birçok müşteriye ulaşma imkanı da sağlarsınız. Hedef kitlenizden daha geniş bir topluluğa hitap etmek istiyorsanız bu yöntem sizin için oldukça faydalı olacaktır. Örneğin trafiğin yoğun olduğu bölgelerden birçok insan geçmektedir ve bu insanlar sizin reklamınızı sürekli olarak görecektir.

Diğer araç giydirme çeşitlerimizi görmek için Dijital Baskı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !