Apartman Alın Tabelası – Budanlar İnşaat

Apartman alın tabelası, apartmanların isimlerinin ön cepheye yazılması ile oluşturulmaktadır. Apartman isimleri ve site isimleri firmamız tarafından dilediğiniz şekilde kolaylıkla tasarlanır ve imalat sürecine geçilir. Bu tabela çeşitlerinde istediğiniz türde harf kullanabilirsiniz. Dilerseniz arkadan aydınlatmalı dilerseniz de ışıksız tabelalarla harika bir apartman ön cephesi yaratmanız mümkün.

Kabartma harf, kutu harf, krom harf, aynalı harf, alüminyum ve pirinç harfler ile apartman alın tabelası siparişi verebilirsiniz. Son olarak Budanlar İnşaat için hazırlamış olduğumuz kaliteli apartman tabelası ile çevredeki herkesin dikkatini çekmeyi başardık.

APARTMAN TABELASI ÇEŞİTLERİ NELERDİR?

Apartman ve site tabelaları tarafımızdan çeşitli şekillerde imal edilmektedir. Genellikle büyük inşaat firmaları, apartman alın tabelası tercih etmektedir. Peki nedir apartman tabelası çeşitleri?

Basit Tabelelar: Basit tabela olarak adlandırdığımız tabela çeşitleri genellikle küçük olur ve apartman girişlerine yerleştirilir. Ufak inşaat firmaları bu tabelayı sık sık tercih etmektedir. Dış hava şartlarına dayanıklı olan malzemelerle yapılan tabelalarımız uzun süre zarar görmez. Basit tabelalar, pleksiglass, kompozit, dekota ve polikarbon olarak hazırlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak ışıklı ya da ışıksız olarak da üretilir.

Büyük Tabelalar: Ön cepheye ve en yükseğe yerleştirilen tabelalardır. Genellikle büyük firmalar bu tabela çeşitlerini tercih etmektedir. Binanızın herkes tarafından kolaylıkla fark edilmesini diliyorsanız, apartman alın tabelası yaptırmanızı tavsiye ediyouz. Bu tabelanın yanı sıra; kutu harf, içten aydınlatmalı tabelalar ve ışıksız tabelalar da mevcuttur.

Apartman Alın Tabelası Avantajları

Firmamız tarafından yapılan apartman alın tabelası, genellikle uzaktan fark edilebilmektedir. Hedef kitleye kolaylıkla ulaşmanızı sağlayan bu tabela modelinde ışıklı ve ışıksız seçenekler de bulunmaktadır. Özellikle ışıklı tabela tercih etmeniz durumunda isteğinize bağlı olarak neon ve led ışıklar kullanmaktayız. Bu sayede binanız gece karanlığında dahi görülebilmektedir. Apartman tabelası imal ederken kaliteli malzemeler kullanmaktayız. Bu kaliteli malzemeler sayesinde tabelalar rüzgar, yağmur ve güneş gibi dış etkenlere karşı da dayanıklı olmaktadır. Özellikle güneşte tabelanızın solmasını istemiyorsanız, firmamızla mutlaka iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.

Eğer sizler de kaliteli, uygun fiyatlı ve güvenilir bir apartman tabelası yaptırmayı planlıyorsanız, sitemize giriş yaparak, duvar tabelası sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !