Alüminyum Işıklı Fener Tabela

Işıklı Fener Tabela kendine özgü tasarımı ve şık duruşuyla iyi bir görsel temsil. Alüminyum levha CNC’de kesilerek görsel zemin oluşturulup etrafına da çift kat bant dönülerek çevresel aydınlatma için hem de tasarıma uygun boyutlandırma için kaynatılarak sabitlenir. Alüminyum kısım iki adet olarak üretildikten sonra elektrostatik fırın boya ile boyanarak renklendirilir.İç kısım kenar bantlara uygun pleksi ile dönülerek yarı saydam bir bant oluşturulur. taşıyıcı çelik konstrüksiyon aydınlatmanın homojenliğini bozmayacak, aynı zamanda sağlamlığından bir şey kaybetmeden imal edilerek görsel alüminyum malzemeye montajı yapılır pleksi ve çeliği kompak bir şekilde kapatmaya uygun hale getirilir.

Işıklı Fener Tabela için Aydınlatma Elemanları

Görsel alüminyum zeminde oluşturulan ikinci kat bant üzerine çift taraflı olarak montajı yapılan üç çipli ekolensli modül ledler, aydınlatmasına uygun kelvin dereceleri ayarlı olmalıdır. Homojen bir aydınlatma gece mükemmelliğini tamamlayan bir kalite ibaresidir. İçerisindeki ledlerin güç kaynağı olacak adaptör müşteri tercihine göre içerisine ya da müdahalesi kolay olsun diye eğer mümkünse mağaza içerisine koyulabilir. Mağaza dışında duracaksa kesinlikle dış mekan trafo olmalıdır.

Işıklı Fener Tabela Çeşitleri

  • Oval Işıklı Fener Tabela
  • Elips Işıklı Fener Tabela
  • Yuvarlak Işıklı Fener Tabela
  • Alüminyum Fener Tabela
  • Işıklı Askı Tabela
  • Işıklı Çıkma Tabela
  • Işıklı Sallanan Bayii Tabelası

Tüm Işıklı Fener Tabela çeşitlerimizi görmek için uygulamalardan Fener Tabela Kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Daha fazla fener tabela fikirleri görmek için mutlaka pinterest sayfamızı ziyaret ediniz.

Işıklı Fener Tabelanın Avantajları

Mevcut mağazanıza dik olarak aslında bu askı tabelalar, hem aynı sıradaki komşularınızdan sizi ayırır hem de yakın ve uzak mesafeli müşterilerinizin sizi fark etmesini kolaylaştırır. Özellikle hava karardığı saatlerde görünürlüğünü ciddi bir şekilde arttırır. Doğru şekilde yapıldığı zaman işletmenize şık bir aksesuar duruşu sergiler ve kurumsal bütünlüğünüzü tamamlar.En büyük avantajlarından biri de ergonomik olup, istediğiniz alana kolaylıkla montajının yapılabilmesidir ki bu sayede müşterilerinizin sizi görebileceği en iyi noktaya montajı yapılabilmektedir. Herhangi bir ölçüye bağlı olmadığı için taşınma durumunda genellikle yeni binaya uyum sağlar.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !