Altın Dekota Kesim Tabela

Kesimi ve uygulanması basit olan reklam tabelalarına dekota kesim tabela denmektedir. Bu tabelaların üzerine direkt baskı yapılmakta aynı zamanda baskılı folyo da uygulanabilmektedir. Dükkanlar, özel ve kuruluşlar ya da devlet kurumları genellikle Altın Dekota Kesim Tabela tercihinde bulunmaktadır.

Biz de Tabelago olarak, Teknoloji firmasının için altın dekota kesim tabelası imal ettik. Lacivert bir zemin üzerine altın kabartma harflerle yaptığımız bu tabela, hem şık hem de uzaktan rahatça görülmesi sebebi ile kullanışlı bir ürün oldu. Teknoloji firmasının da logosunu kabartma olarak yerleştirdiğimiz bu tabela, müşterimiz tarafından da beğenildi. Kurumlar için büyük bir avantaj yaratan bu güzel tabelalar hakkında bilgi almak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Altın Dekota Kesim Tabela Nedir?

Firmamız Tabelago tarafından tasarımı yapılan ve imal edilen altın dekota kesim tabelası, avantajlı reklam araçlarından birisi olarak kabul edilmektedir. Dekota kesim tabelalar, ahşap malzemeyi andıran bir kesime sahiptir. Bu güzel tabela çeşidi oldukça kullanışlıdır ve uzaktan dahi fark edilmenizi sağlar. Uygulaması basit olan bu tabela çeşidi, genellikle 1mm, 2mm, 3mm, 4mm, 5mm, 8mm ve 10 mm olarak üretilir. En çok tercih edilen dekota kesim tabela ölçüsü ise 156 x 305 cm’lik olandır. Dekota tabeleların tasarımları ajanslar tarafından hazırlanır. Hazırlanan tasarım folyosu Dekota üzerine sıvama biçiminde uygulanır. Daha sonra ise isteğe bağlı olarak kabartma harfler kullanılır. Biz Teknoloji firması için ürettiğimiz Dekota kesim tabelada, altın kabartma harfler kullanmayı tercih ettik. Lacivert zemin üzerine oldukça şık duran bu tabela, diğer müşterilerimiz tarafından da oldukça beğenildi.

Altın Dekota Kesim Tabela Montajını Yaptık

Teknoloji firmasının isteği doğrultusunda hazırladığımız altın harfli dekota kesim tabelamızın, montajı da tarafımızdan yapıldı. Eğer sizin de kurum ve kuruluşlarınızın böylesine şık ve göz alıcı bir tabelaya ihtiyacı varsa, mutlaka bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Altın Dekota Kesim Tabela hem kullanışlı hem de oldukça uygun fiyatlıdır.

Sizlere büyük avantaj ve şıklık sağlayacak bu güzel tabelalarımızı incelemek ve sipariş vermek istiyorsanız sizi web sitemizin mağaza bölümüne bekliyoruz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !