Ahşap Cephe Giydirme – Kitikate – Fatih – İstanbul

İş yerlerinin en şık tasarıma sahip olmak için çabaladığı günümüzde ahşap cephe giydirme ön plana çıkmıştır. Estetik açıdan yaptırılan her mülke muhteşem bir hava katan bu cephe giydirme çeşidini biz de TabelaGo olarak en kaliteli biçimde tasarlıyor ve sizlere sunuyoruz. Son olarak İstanbul Fatih’te çocuk giyim firması olarak hizmet veren Kitikate için hazırladığımız ahşap cephe giydirme, o çevredeki iş yerleri arasında fark yarattı ve herkes tarafından çok beğenildi.

Peki ahşap cephe giydirme nedir? Ne gibi avantajları bulunmaktadır?

Ahşap dış cephe kaplaması, mülklerinize doğal bir görünüm kazandırmasıyla ön plana çıkmaktadır. Çok kullanışlı ve doğal bir malzeme olan ahşap; yağmur, rüzgar, kar ve nem gibi birçok dış hava etkenine karşı dayanıklı olmasıyla bilinmektedir.

Ahşap dış cephe giydirme ne gibi avantajlar sağlar şu şekilde listeleyebiliriz:

-Sağlıklı bir malzemedir. Herhangi bir kimyasal içermez.

-Çevre dostu olmasıyla bilinmektedir.

-Ahşap cephe kaplama yapılan mülkler rahat nefes alır. İçeride havasızlık gibi bir olumsuzluk oluşmaz.

-Isı ve ses yalıtımı sağlar.

-Estetik bir görünümü vardır. Dışarıdan bakan herkesin dikkatini çeker ve beğeni kazanır.

Ahşap dış cephe kaplaması yapılırken şu adımlar izlenmektedir:

Ahşap cephe kaplamasının yapılacağı bölgeye lambiri denilen malzemelerle birlikte kalaslar çakılmaktadır. Bu çakılan kalasların aralarına da izolasyonu sağlamak için istenilen malzemeler eklenmektedir. Genellikle bu aşamada izolasyonu sağlayan köpükler sık sık kullanılmaktadır. Son olarak lambiriler de kalaslara yerleştirilir ve koruyucu malzemelerle kaplanır. Bu koruyucunun kullanılma sebebi de nem ve boya gibi maddelerin ahşaba zarar vermesine engel olmaktır. TabelaGo olarak kullandığımız kaliteli malzemeler sayesinde ahşap kaplamayı yıllarca sorunsuz bir biçimde kullanma imkanına da sahip olabilirsiniz.

Eğer sizler de iş yerlerinize doğal bir görünüm kazandırmayı planlıyorsanız, ahşap cephe kaplamalardan yararlanabilirsiniz. Hem kaliteli hem şık hem de iş yerinizin hava almasını sağlayan bu kaplama malzemesi ile hedef kitlenizin dikkat çekmesini de kolaylıkla sağlayabilirsiniz.  TabelaGo olarak bizler de sizin için birinci sınıf malzemeler kullanarak ahşap kaplamalar yapmaktayız. Ürünlerimizi ve yaptığımız işleri incelemek istiyorsanız Cephe Giydirme Sistemleri sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !