Garanti Koşulları

Mağazamız üzerinden satılan tüm ürünlerimiz üretim ve malzeme hatalarına karşı minimum 1 yıl garantilidir. Bazı ürün markalarında, tedarikçinin sağladığı garanti süresi daha uzun olabilir.

 Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalar garanti kapsamı dışındadır. Kullanıcı hatalarından kaynaklı bazı örnekler aşağıdaki gibidir:
 – Önerilen yıkama talimatları dışında temizlemek ve yıkamak.
– Ürünün fiziki hasarlanması.
– Orjinalliğinin bozulması

İade Koşulları

 • Firmaya özel yapılmış, özel baskı, logolama ve imalat içeren ürünler iade edilemez.
 • Alınan bir ürünün hatalı çıkması durumunda, ürün paketinde herhangi bir hasar olmaması kaydıyla, koşulsuz iade gerçekleşir.
 • İade işleminde koşullara göre ürünün yenisi gönderilir. Eğer yoksa muadili önerilir. Kabul edilmezse ücret iade edilir.
 • Özel imalat olmayan, hiç açılmamış ve kullanılmamış ürünü, teslimat tarihinden itibaren 5 iş günü içerisinde düzenlemiş ve size göndermiş olduğumuz faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not ile iade edebilirsiniz.

Sipariş İptali ve Değişimi

 • Tabelago’dan verdiğiniz siparişinizi iptal etmek için bilgi@tabelago.com’a mail gönderebilir ya da 0216 999 92 60 nolu numarayı arayarak iptal talebinde bulunabilirsiniz. Bu kural, henüz imalatı yapılmamış veya hazır ürünler için kargoya çıkmamış olanlar için geçerlidir.

İade Koşulları

 • İptal/İade ettiğiniz siparişlerinizin; iadesi onaylandıktan sonra 10 gün içerisinde para iadesi yapılmaktadır.
 • Kredi kartıyla verilen siparişlerde; kartınızdan çekilen tutar iptal edilmekte ve aynen iade edilmektedir.
 • Aksi belirtilmediği sürece havale veya EFT ile vermiş olduğunuz siparişlerinizin iadesi belirttiğiniz banka hesap bilgilerine göre iade edilecektir.

Gizlilik Sözleşmesi

 • Tabelago, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta, telefon, adres vb.) sizlerden talep etmektedir. Tabelago, bilgisayarlarında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında sadece Tabelago bünyesinde kullanılmaktadır.
 • Tabelago, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 • Tabelago, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.
 • Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Tabelago müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Tabelago iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 • Cevaplanması bütünüyle kullanıcının tercihine bırakılmış anket sorularının analiz ve yorumlanması ise, yine yukarıda belirtilen etik çerçevelerle sınırlı olmak kaydıyla istatistiksel veriler olarak üçüncü şahıs ve kurumlarla paylaşılabilmektedir.
 • Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tabelago veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Tabelago ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kurye ya da Kurye ile Özel Teslimat

Siparişinizin onaylanmasının ardından aynı gün içerisinde motorlu kurye ya da kurye ile özel teslimat yapılmasını isterseniz, satın alma işlemi esnasında “Siparişiniz Hakkında Yorum Ekleyiniz” bölümümüzde bu talebinizi belirtebilirsiniz. (Sadece İstanbul ili için geçerli olup, fiyatlandırma ilgili kurye şirketince yapılır.)

Kargo ile Teslimat

Kargo gönderilerinde Sürat Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo ile çalışır. Siparişiniz, ödemeyi takip eden ilk 2 gün içerisinde kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre kargoya verildikten 2 ila 3 iş günü içerisinde size teslim edilir.

Kargo Şubesinde Elden Teslimat

Kargonuzun adresinize gelmesini tercih etmemeniz halinde, satın alma işlemi esnasında “Siparişiniz Hakkında Yorum Ekleyiniz” bölümümüzde bu talebinizi ve size en yakın kargo şubesinin bilgisini belirtmeniz yeterlidir. Paketinizi elden teslim alabilmeniz için, adresinize en yakın kargo şubesine gönderebiliriz.

Normal Teslimat

Gönderen tarafından yazılmış olan ve gönderinin üzerine yapıştırılmış etikette belirtilen adresteki teslim almayı kabul eden kişiye, ad, soyadı, görevi/yakınlığı ve varsa telefon numarası sorularak (doğruluğuna bakılmaksızın) imza karşılığında yapılan teslim şeklidir.

Kimlik Karşılığı Teslimat

Teslimat için belirtilen şahıs bilgilerinin geçerli bir kimlik ile kontrol edildiği ve teslim tutanağına kaydedildiği teslim şeklidir. Bu teslimat şeklinde, sipariş sadece alıcıya teslim edilir, buna bağlı olarak siparişin istenmeyen kişilere teslim edilme riski ortadan kaldırılır.

Kapıda Ödemeli Teslimat

Kapıda satın alma bedelinin ödenmesi karşılığında yapılan teslimat şeklidir. Kapıda ödemeli teslimatlarda 5TL kapıda ödeme hizmet bedeli tahsil edilmektedir.

Kullanıcı Sözleşmesi

 1. Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.
 2. Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Tabelago sorumlu değildir.
 3. Tabelago, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 4. Tabelago işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.
 5. Tabelago’ in, kullanıcı tarafından siteye kayıt formunda belirtilen veya daha sonra kendisi tarafından güncellenen adresi, e-posta adresi, sabit ve mobil telefon hatları ve diğer iletişim bilgileri üzerinden mektup, e-posta, SMS, telefon görüşmesi ve diğer yollarla kullanıcıya iletişim, pazarlama, bildirim ve diğer amaçlarla kullanıcıya ulaşma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcı işbu sözleşmeyi kabul etmekle aksine bir yazılı bildirimi olmadığı müddetçe Tabelago’ in kendisine yönelik yukarıda belirtilen iletişim faaliyetlerinde bulunabileceğini kabul ve beyan etmektedir.
 6. Tabelago sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
 7. Bu internet sitesi Tabelago in kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Tabelago, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.
 8. Tabelago bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, Tabelago markası ve diğer markalar, Tabelago alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (Materyaller) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Tabelago? in burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.
 9. Tabelago, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
 10. Tabelago, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Tabelago sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “sınıflandırma çalışmalarında sadece Tabelago bünyesinde kullanılmaktadır. Tabelago, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.
 11. Tabelago, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Tabelago müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Tabelago iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.
 12. Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.
 13. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Tabelago’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız. linkine tıklayarak günlük mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.
 14. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Tabelago veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Tabelago arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.