Pleksi Tabela – İç Mekan Kurumsal Uygulamalar- Dijital Baskı – Ahicert – İstanbul

Dayanıklılık açısından en çok tercih edilen tabela biçimlerinden birisi olan pleksi tabela, firmamız tarafından kaliteli bir biçimde icra edilmektedir. Son olarak İstanbul’da hizmet veren Ahicert firması için hazırladığımız iç mekan kurumsal pleksi tabela uygulamaları, çevreden de dikkat çekerek beğeni kazandı.

Günümüzde modern anlamda dijital baskı işlemleri ve tabelacılık bir araya gelince, tasarım açısından daha güzel ve aynı zamanda oldukça dayanıklı tabela çeşitleri ortaya çıkmaya başladı. Bu tabela çeşitlerinin başında gelen pleksi ise adından sıklıkla söz ettiriyor ve birçok müşterimiz tarafından da tercih ediliyor. Dış havanın olumsuz şartlarına dayanıklı ve akrilik malzemelerden üretilen pleksi tabelalar, hem ofis içi hem de ofis dışı kısımlara uygulanabilir olması nedeniyle de çok yönlülüğü sebebiyle müşterilerimizin dikkatini çekiyor.

PLEKSİ TABELA NEDİR?

Pleksi tabelalar markaları ve ürünleri ön plana çıkarmaya yaramaktadır. Hem tabela, hem de stant olarak kullanılabilen bu malzeme ayrıca dayanıklı olmasıyla da adından söz ettirir. Ofisin içinde de çeşitli duyurular ya da odaların isimleri için kullanılabilen pleksi, şık bir görünüm ile mekana renk ve hava katmaktadır. Pleksi malzemeleri hem renkli hem de şeffaf üretilebilmektedir. Kolaylıkla müdahale edilebildiği için üzerine istenilen yazı ve görsel eklenebilir bu yönüyle de müşterinin beğenisini kazanan bir tabela çeşididir.

İç Mekan Pleksi Tabelalar

Görünüm açısından şık olduğu kadar dayanıklılığı ile de adından söz ettiren pleksi tabelalar, iç mekan kurumsal uygulamalarda da sıklıkla tercih edilmektedir. Fiyat açısından uygun olan bu tabela çeşidi, her türlü tasarımla üretilmekte ve mekanın her noktasında dilenildiği gibi kullanılabilmektedir. Boyutlarını da isteğinize göre hazırladığımız bu tabela ile kurumlarınızın içerisine şıklığı getireceğinizi garanti edebiliriz.

Her sektörde kullanılabilen pleksi tabelalara kutu harfler de eşlik ettiği zaman daha dikkat çekici bir görünüm elde edilebilmektedir. Firmamız Tabela Go, kendi ürettiği pleksi tabelaları uygun fiyatlarla müşterilerine sunmaktadır. İstenilen boyuta ve tasarıma göre ücret değişse de yine de bütçeyi zorlamayan tabela çeşitlerinden birisi olarak kabul edilmektedir.

Eğer sizler de ofisinize şıklık katmak ve bunu uygun fiyatlarla gerçekleştirmek istiyorsanız, pleksi tabelaları önerebiliriz. Bu uygulamamıza göz atmak için uygulamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !