Araç Giydirme

Araç Giydirme – Komagene – İstanbul

Firmaların sıklıkla kullandığı ve bize de bu konuda fazlasıyla müşterinin geldiği uygulamalardan birisi olan araç giydirme uygun fiyatlı olması nedeniyle dikkat çekiyor. Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan araç kaplama işlemini en son olarak İstanbul’da hizmet veren Komagene çiğköfte için gerçekleştirdik. Kısa sürede çok fazla potansiyel müşteriye ulaşmanızı sağlayan bu yöntemi küçük ve orta ölçekli tüm işletmelere tavsiye ediyoruz.

Araç giydirme nasıl yapılır?

Araç giydirme işlemleri mutlaka profesyonel bir ekip tarafından gerçekleştirilmelidir. Bu profesyonel ekip bazen müşterisinin tasarımlarını kullanır bazen de kendisi yeni bir tasarım oluşturarak bunu uygulamaya sokar.

Araç giydirme hizmeti büyük özen gerektiren çalışmalardan birisidir. Bu işlem öncesinde mutlak surette aracın ölçülerinin iyi alınması gerekmektedir. Aksi takdirde aracın kapı, kaporta, pencere gibi noktalarında aksilikler ve uyuşmazlıklar meydana gelebilmektedir. Profesyonel bir ekip tarafından yapılacak olan araç kaplama işlemi sonucunda kaplamanın kalkması, hava kabarcıklarının oluşması gibi aksilik riski de düşer. Araç giydirme uygulamasından önce arabanın mutlaka yıkanmış ve iyice kurumuş olması gerekmektedir. Böylece kullanılacak olan cast folyo malzemesi daha iyi yapışır ve hem sağlam hem de güzel bir görüntü ortaya çıkarır.

ARAÇ KAPLAMA İLE FAYDALI REKLAM

Araç reklam kaplama işlemleri ile kaliteli bir reklam elde edebilirsiniz. Uzun vadede sizlere sağlam geri dönüşler sağlayacak olan bu hizmet, ayrıca uygun fiyatlı olması nedeniyle de bütçenizi zorlamayacaktır. Bizler de Tabela Go olarak sizlere bu işlemi kaliteli bir biçimde sunuyor, hedef kitlenize hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlıyoruz.

Gazete, dergi, radyo, televizyon ve billboard gibi reklam araçları bazen bütçeleri zorlamaktadır. Bu nedenle yeni işletmeler genellikle araç giydirme işlemine yönelmektedir ki bu oldukça mantıklı bir hareket olacaktır. Çünkü bu hizmet sayesinde uygun fiyatlarla geniş bir hedef kitleye ulaşabilecek nitelikte reklam yapılabilmektedir. Düşünün markanızın komple kaplı olduğu bir araçla İstanbul trafiğine çıkıyorsunuz. Sizin gibi yollarda olan binlerce insan bu reklamı görecek ve sizin adınızı öğrenecektir. Bu da kısa sürede iyi geri dönüşler almanızı sağlayacaktır. Diğer araç giydirme çeşitlerimizi görmek için Dijital Baskı sayfamızı inceleyebilirsiniz.

araba reklam kaplama

Araba Reklam Kaplama – Akcan Elektronik – İstanbul

Kurumsal firma ve markaların, uygun fiyata reklam yapması için geliştirilen yöntemlerden birisi olan araba reklam kaplama, kısa zamanda çok sayıda kişiye ulaşmanızı sağlamaktadır. Bizler de Tabela Go olarak en son İstanbul’da hizmet veren Akcan Elektronik için araç giydirme hizmeti gerçekleştirdik. Müşterimizin oldukça memnun kaldığı bu işlem, kısa zamanda birçok geri dönüşü de sağladı.

Araba reklam kaplama yani bilinen bir diğer adıyla araç giydirme, modern reklamcılığın en önemli kollarından birisi olarak kabul edilmektedir. Bütçeyi fazla zorlamaması açısından özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler tarafından sık sık kullanılan bu yöntem, çok kısa zamanda birçok müşteriye ulaşmayı da sağlamaktadır. Özellikle İstanbul gibi trafiği yoğun olan bir bölgede çalışmalarınızı yürütüyorsanız, araç giydirme işlemelerini ivedilikle gerçekleştirmenizi öneriyoruz. Tasarımı isterseniz sizden alıyor, isterseniz de firmamızdaki alanında uzman tasarımcılarla hazırlıyoruz. Daha sonra kullandığımız kaliteli baskı makineleri ile araçlarınızı kaplayacağımız materyalin çıktısını alıp, ölçümlere göre araç giydirmeyi de tamamlıyoruz.

araba reklam kaplama

Neden araba reklam kaplama seçelim?

Araba reklam kaplama, özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için oldukça uygundur. Bütçeyi zorlamayan ve uzun vadede birçok getirisi olan bu hizmetin avantajlarını şu şekilde listelemek de mümkün olacaktır:

-Araç kaplama ücreti sadece bir kereliğe mahsustur. Bu nedenle vereceğiniz ücretle 4-5 yıl kullanabileceğiniz bir reklam elde etmiş olursunuz. Örneğin televizyona ya da dergiye vereceğiniz reklamlar hem pahalıdır, hem de kısa sürelidir. Bu açıdan bakıldığı zaman araç giydirme oldukça karlı bir reklam hizmeti olarak önem kazanmaktadır.

-Araç giydirme basit bir işlem olduğu için iş uzamaz. Özellikle tasarımı kaliteli yapan firmalarla çalışırsanız, uzun yıllar araç filonuzda bulunan arabalarınızda reklamları kullanma fırsatı da yakalarsınız.

-Araç reklam giydirme işlemi sayesinde kısa süre içerisinde birçok müşteriye ulaşma imkanı da sağlarsınız. Hedef kitlenizden daha geniş bir topluluğa hitap etmek istiyorsanız bu yöntem sizin için oldukça faydalı olacaktır. Örneğin trafiğin yoğun olduğu bölgelerden birçok insan geçmektedir ve bu insanlar sizin reklamınızı sürekli olarak görecektir.

Diğer araç giydirme çeşitlerimizi görmek için Dijital Baskı sayfamızı inceleyebilirsiniz.