Bina üzerine mesh afiş – Delikli Pankart

Bina cephelerinde satış ve tanıtım amaçlı kullanılan afiş çeşitlerinden birisi olan mesh afiş, uygun fiyatlarıyla sıklıkla tercih edilmektedir. Son olarak Pendik’te yer alan Park 34’ün tanıtımı amacıyla yaparak, bina cephesinde kullandığımız mesh afiş, çevredeki birçok insanın da dikkatini çekmeyi başardı. Kiralama, satış, tanıtım ve çeşitli reklamlar amacıyla kullanılan bu afişler, hem yaptırılma açısından kolay hem de fiyatlarıyla bütçe zorlamamaktadır.

Branda olarak da adlandırılan bu afiş çeşitleri hafifi ve dayanıklı olmasıyla ön plana çıkar. Genellikle bina cephesine sağlam bir şekilde giydirilir, karkaslar üzerine gerilir ya da kolonlar dikilerek onların her iki tarafına sağlam bir biçimde geçirilir. Öte yandan bu afişler delikli bir biçimde hazırlandığı için rüzgar gibi etmenlerden etkilenmez.

Mesh afiş nerelerde kullanılmaktadır?

Mesh afiş hızlı üretilen ve uygun fiyatlı olması nedeniyle birçok alanda sıklıkla kullanılmaktadır. Bu alanları şu şekilde listelemek ise uygun olacaktır:

  • Siyasi partilerin çeşitli reklam kampanyaları,
  • Belediyelerin çalışmaları ya da duyuruları,
  • Atatürk ya da milli bayram kutlama afişleri,
  • Çeşitli firmaların tanıtım ya da reklam amaçlı bastırdığı mesh afişler,
  • Fuarlarda kullanmak için hazırlanan mesh afişler,
  • Billboardlarda kullanılan mesh afişler,
  • Binalara gerdirilen afişler.

Bizler Tabela Go olarak sizlere kaliteli baskı çalışmaları sunmaktayız. Dilediğiniz tasarımı kendiniz getirebilir ya da bizimle beraber tasarım aşamalarına dahil olarak, güzel bir çalışma ortaya koyabilirsiniz. Başarılı çalışanlarımızın elinden çıkan bu tasarımı daha sonra son teknolojik ve kaliteli baskı araçlarımızla brandaya bastırarak, istediğiniz hizmeti elde etmiş oluyoruz.

 

AFİŞ FİYATLARI

Mesh afiş, uygun fiyatlarıyla ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle genellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin de yardımcısı konumundadır. Genellikle fiyatlandırma mesh afişin ebatlarına göre yapılmaktadır. Bu ebatlar büyüdükçe fiyatlarda da artışa gidilmektedir. Brandalar dış hava şartlarına sürekli bir biçimde maruz kalacağı için buna göre dizayn edilmektedir. Bizler de firma olarak brandanın çetin kış şartlarında yağan yağmur neticesinde akmamasını ya da güneşten ötürü solmamasını sağlayacak şekilde kaliteli boyalar kullanmaktayız. Böylece brandanızı uzun zaman kullanma imkanı bulabileceksiniz.

Mesh afişin en önemli avantajı uygun fiyatlı ve hızlı bir biçimde yapılabilir olmasıdır. Eğer sizler de bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, uygulamalar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Gelin Tanışalım
Birlikte Harika İşler Yapalım !